1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ünlülerin İlk Öpücükleri

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve kelebek tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Herkes gibi gösteri dünyasının ünlüleri de ilk öpüşme deneyimlerini hiç unutmuyorlar. Kimi heyecandan ağladığını kimi öper öpmez koşarak kaçdığını söylüyor. İşte ünlülerin hiç unutamadıığı ilk deneyimleri.

REESE WITHERSPOON

Beşinci sınıftaydım. O sıralarda adı Graham olan bir çocuğa aşıktım. Elbette sonunda bir gün öpüştük. Ama o daha sonra o benim tahta göğüslü olduğumu ve bu yüzden benden hoşlanmadığını söyleyerek kalbimi kırdı.

BRAD PITT

Dördüncü sınıftaydım. Onunla evlerinin garajında buluşup öpüşmeye karar verdik. Bu bir tür iş anlaşması gibiydi. Gittim, onu öptüm ve sonra koşarak eve döndüm.

LISA KUDROW

İlk kez bir kız arkadaşımın 16'ncı doğum günü partisinde biriyle öpüştüm. O, okulun en yakışıklı çocuğuydu. Onu öptükten sonra ağlamaya başladım.

LEONARDO DICAPRIO

Benim ilk öpüşmemle ilgili anım pek parlak değil. Öptüğüm kız sanki ağzıma bir tom tükürük bırakmıştı. Hemen ondan ayrıldım ve tükürerek bu histen kurtulmaya çalıştım.​

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL

LUCY LIU

15 ya da 16 yaşındaydım. Tam da duvar çiçeği denen türden bir kızdım. Yani partilerde pek fazla erkek benimle ilgilenmezdi. Yine öyle bir partide benimle ilgilenen tek bir çocuk vardı. Beni öptü ve ben deliye döndüm. Koşarak arkadaşımın evine gittim. Öylesine heyecanlıydım ki.. Çünkü o güne kadar kimseyle öpüşmemiştim.

NICHOLAS CAGE

İlk kez bir kızla mezuniyet gecemde öpüştüm ve kelimenin tam anlamıyla bir felaketti. Bir simokin ve limuzin kiraladım. Gidip o güzel kızı evinden aldım. Gecenin sonunda onu öptüm, o da bana karşılık verdi. Çok gergindim ve midemden tuhaf sesler geliyordu. Kızdan özür diledim ama kendimi tutamadım kiraladığım simokinin üstüne kustum.

MURAT BOZ

İlk aşk kokulu öpücüğüm lise yıllarında olmuştu. Sevgilimi, yatılı okuduğum okulun sınıfında öpmüştüm. Klasik tabirle ayaklarım yerden kesildi. O gün bir türlü kendime gelemedim.

SELİN DENİZLİ

İlk öpücüğümü 12 yaşında tattım. Tuhaf bir histi. Hamile kalacağımdan korkmuştum. Bu yüzden kimseye anlatmadım. Çok komikti. Şimdi bile hatırladıkça kendi kendime gülerim.​

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL

ZEYNEP DİZDAR

İnanılmaz bir duygu. Ne yapacağımı bilememiştim. Biraz da ürkmüştüm. Gerçekten çok ilginç bir duyguydu. Hem korkuyu hissediyorsun, hem de etkileyici bir şey yaşıyorsun. Çok güzeldi, çok...

BENNU GEREDE

Sekiz yaşındayken, aile dostumuzun 14 yaşındaki oğluyla oyun oynarken yatakta burun buruna gelip birden öpüştük. Daha doğrusu dudaklarımız birbirine değdi. Çocukça bir şeydi.

İNEMİS CANDEMİR

Lise ikinci sınıftaydım. Altı aydır birlikteydik. El ele tutuşmamız, üç ayımızı almıştı. Öpüşmemiz de ancak o zaman oldu. Altı ay gibi bir sürenin sonunda öpüşmek heyecan verici ve enteresandı.​

4. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL

Yalancı kız el ele tutuşması 3 ayını almışmış:D

5. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    tabiki kardeşim haklsın. gerçekleri söylese onu oraya almazlar zaten:) öpüşmüşmüş bırakta erkek arkadaşınla aranda kalsın bize ne söylüyorsun:) ilgi çekecek ya:)

6. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ne sığ dar kafalı düşünüyorum değil mi modern değilim ben modern ateşte yakmak lazım beni :):):)

7. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    öyle bir imkan varsa ben değerlendirmek istiyorum gönüllüyüm :P

8. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    verdim kibirti yak:) ben de kurtulurum hem:) bu konuda cesurum :) gittiğim yolda eminim başarya ulaşacam :)

9. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Benim ilk öpüşmemle ilgili anım pek parlak değil. Öptüğüm kız sanki ağzıma bir tom tükürük bırakmıştı. Hemen ondan ayrıldım ve tükürerek bu histen kurtulmaya çalıştım.

elemanı sevdim nasıl doğru konuşmuş bu işler böle rahatlattı eleman:)

Sayfayı Paylaş