'UnutmaLıyım'

~meLek~

GalataSaray'ım
Katılım
15 Tem 2013
Mesajlar
3,415
Beğeniler
189
Şehir
Napcan geLcenmi ki?
#1
Şimdi söylediklerim neyi değiştirir inan hiç bilmiyorum. Önceden söylemem gerekiyordu belki ama .. Cesaretimi yeni yeni topluyabiliyorum.

Evet seni seviyorum. Soracaksın biliyorum peki neden ? neden bitirdin ? diye .. Ama inan benim kadar senin de suçun var ! Yaşadıklarım sadece benim eserim değil ..

Az mı sevmiştim ? Yoksa sana senden daha mı az değer vermiştim ? diyorum ama .. ben hayatımda ilk defa aşık olduğumu hissetmiştim. Kimseye vermediğim değeri sana vermiştim. Değerdin çünkü biliyordum. Kimseyle senin kadar ilerimi düşünmemiştim ben ..

Şimdi neredesin .. kimlerlesin ? inan hiç bilmiyorum. Seni görmeden yaşıyorum. Varlığını hissetmeden . Belki daha çabuk unuturum diye. Biraz olsun daha az acı çekerim diye ..

Sabret diyorum sabret .. amaaa … Yaşanmıyor sensiz .. olmuyo .. hep bir şeylerim eksik kalıoo .. zor gelioo ..içimde her anımı yaşadığım insanı görememek ona dokunamamak canımı çok yakıo ..

Şimdi .. senden Özür diliyorum seni sevdiğim için.... ama unutmalıyım diyorum kendime ! ‘ Unutacaksın ‘ .. Kendin için etrafındakiler için ‘ Unutacaksın ‘ .. Değmeyecek biri için neden veresin ki hayatını .. Çok acı Çekiorum belki ama ‘ vazgeçicem ‘ biliyorum .. Özür dilerim !
 
Top