1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Unutmuyor Kalbim, Susmuyor Melalim

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    Ne anlamlar yüklemiştim
    Umut yumaklarımın serencamında, sırlarımın hicran yağmurlarında
    Kuşatıyordu duygular, açıyordu bir dem içinde bahar
    Kalbimin en uçra köesinde bir yangın var, gözlerim ağlar, sineme kar yağar

Bir sessiz sevdanın izlerindeyim
    Sanki isimsiz mektup misali, adresi ne kadar belli, ruhumun hüzün lahzasında kederliydim
    Neden itiraf edemiyorum, bir suçlu gibi gizleniyorum, reddedilmey mi istemiyordum
    Hiç bilmiyordum, dümeni kırılmış bir gemi misaliydim, açık denizlerin sessizliğindeydim

Neden kabuk bağlamıyordu umutlarım
    Nasibin ilgasında sabırla hihmete ram olacaktır mıdır bahtım, ışığı niçin karanlıkta ararım
    Esin erişiyor halime, mukadder olacaktır elbette kalbin inşiraha olan halisliğinde yanarım
    Ne kadar vaktim varsa, aşk ruhuma şevkin sürurunu sunan feyz olunca ağlarım

Gözüm yollara takılıyor ve umutlanıyor
    Yıllar var içimde yitik zamanlar ruhumun bizarlığına sesleniyor, merak etmemi diliyor
    Yazılmaya hasret kalan ne kadar manam kaldıysa, bir yara misali yüreğimi sızlatıyor
    Aynı mesafede olmamak, duyguları anlatamamak, hasretiyle yaşamak ağır geliyor

Ne vakit aklıma gelse, bir sessizlik alır içine
    Hikmetini hiç bilmeden telakkilerimde zikrettiğim hal ve ahvalim aşkın latifliğini hissedince
    Dil susuyor, aklım mananın derinliğinde aranıyor, iradem teslimiyeti hatırlıyor kendince
    Ben ve sen müddeti nefesin lahzasında aşkın hakikatine erişip nefsi vuslatı hissettikçe

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş