1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Unutulmuşmuydum Kendini Kötü Hissedip Yazmak İsteyenlere..

Konusu 'Şiir' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 14 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

Gittin!!!!!!!!!
    Sen bana gitmek için gelmiştin
    Geride yavaş yavaş eriyen bir kurşun bıraktın
    Bıraktığın şekilden çok daha başkasına bürünen
    Ve bir daha asla eskisi gibi olamayacak bir kurşun
    Gerçekten bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmadı

Kısa bir hüzünden sonra geldim geri döndüm sana seviştin mi değiştin mi beni yeni bir umutla kimbilir kimler aklını çeldi gördüğüne sevinmedin mi beni??? Üç günlük ayrılıkta neler neden değişti.

Unutulmuşmuydum alışıyormuydun yavaş yavaş yokluğuma beklenmiyormuydum kalbinimi yordum bunca iş güç arasında.

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla
    Nasıl derinden budayıp gittiğini farkettim
    Yani bir filiz veremeyecek kadar derindi
    Kesip attıkların
    Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını
    BENİM İÇİN ARTIK ÇOK GECİKİLDİĞİNİ ANLADIM

Söyle bari son söz olsun kızmam bundan sonra sana dostuz artık GEÇMİŞ OLSUN anlat saklama ne varsa kimbilir kimler aklını çeldi gördüğüne sevinmedin sen beni üç günlük ayrılıkta neler neden değişti.
    Unutulmuşmuydum alışıyormuydun yavaş yavaş yokluğuma beklenmiyormuydum KALBİNİ Mİ YORDUM bunca iş güç arasında.....

Sayfayı Paylaş