1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Üretim Planlama Excel Tablosu

Konusu 'Excel Çalışmaları' forumundadır ve ahmetadem tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. ahmetadem

ahmetadem Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    1 ÇTL
    İyi Günler
    Bir alttaki mesajımda sorduğum sorunun anlaşılması için hazırlamış olduğum excell dokümanını foruma nasıl gönderebilirim..
    Teşekkürler..
    ahmetadem

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Merhaba Ahmet Bey,
    Forumumuz adminine (@YoRuMSuZ) 'a ulaşabilirsiniz, Excel konusunda size yardımcı olacaktır.
    Sanırım gün içinde burada olur kendisi

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  3. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    eger bır dokuman hazırladıysanız bunu upload etmelısınız yanı nete yuklemelısınız eger dogru anladıysam oncelıkle tablonuzu zıpleyım (sıkıstırıp) dahasonra [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] upload edebılırsınız verdıgım sıtedekı lınkıde buraya yazarsanız bızde dosyaya erısmıs oluruz kolay gelsın

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Dosyanızı almıştım, xls formatında istemiştim ama xlsx formatında ilettiniz.

Online olarak xls formatına çevirdim. Anladığım kadarı ile sayfalarda bir bölümün açılır listeden seçimini istiyorsunuz. KAPI adlı sayfada bunu açılır menü olarak ayarladım. Bu ayarlara bakarak diğer sayfalara da uygulayabilirsiniz.

Benim kullandığım sürüm Office 2002... Bu sürümde açılır listelerin nasıl hazırlandığına kısaca değineyim.

* Açılır menüde görünecek listenizi sayfanın herhangi bir yerine alt alta yazın.
    * İmleci hangi sütunda açılır menüyü göstermek istiyorsanız en üst hücreye konumlandırın.
    * Veri > Doğrulama yolunu izleyin.
    * Açılan iletişim penceresinden Ayarlar sekmesindeki açılır menüden Liste seçin.
    * Kaynak alanına imleci konumlandırıp açılır listemizde görünmesi için hazırladığımız listedeki hücreleri vurgulayın.
    * Tamam butonuna tıklayın.

Artık ilk hücremizde açılır listemiz hazır. Diğer hücrelere de aynı düzeni uygulamak için hücredenin sağ alt köşesinden tutup aşağı doğru sürükleyin. Böylece bu sütundaki her hücreye imleç konumlandığında açılır liste otomatik olarak açılır.

Umarım yanlış anlamamışımdır...

Sayfayı Paylaş