1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Usta Oyuncu Oğuz Oktay Hayatını Kaybetti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Yoğun Bakım ünitesinde bir süredir tedavi gören Tiyatro, Sinema ve dizi oyuncusu 76 yaşındaki Oğuz Oktay, saat 00.20'de hayata gözlerini yumdu.

Oğuz Oktay'ın cenazesinin Kadıköy, Bağdat Caddesi'ndeki Erenköy Galip Paşa Camii'nde bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedileceği öğrenildi.

OĞUZ OKTAY KİMDİR?

1939 yılında Yalova'da dünyaya gelen Oğuz Oktay, oyunculuk yaşamına 1955 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nde okurken adım attı. İlk rol aldığı oyun Plautus'un Esirler adlı yapıtıydı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde iç mimarlık okudu.

Oğuz Oktay, pek çok Tiyatro oyunu, Sinema filmi ve televizyon dizisinde rol aldı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

76 yaşındaki Oğuz Oktay'ın ardından meslektaşları, üzüntülerini dile getirdi.

FULDEN URAS

Çok büyük bir oyuncuyu Oğuz Oktay'ı kaybettik başımız sağ olsun.

ORHAN AYDIN
    Çok üzgünüm ağabey çoookkkk...

BAHAR TÜRKER
    Değerli abim, Ustam, Oğuz Oktay'ı kaybettik... Tüm camianın biz sevenlerinin başı sağ olsun... Ben Oğuz abiyle aynı sahneyi paylaşma şerefine erdim, elimde kalan sadece bu...

ÇİCEK DİLLİGİL
    Oğuz Oktay… Meslek emekçisi... Ağabey... Yazlık komşumuz... Mekanın cennet olsun

OYA AYDOĞAN
    Usta oyuncu Oğuz Oktay'ı kaybettik, ailesine baş sağlığı diliyorum..

Alıntıdır.

2. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.539
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.919 ÇTL