1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Usta Oyuncu Ölümle Pençeleşiyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve kelebek tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL

"Hiç olmazsa beni bir bulmacanın içine ekleyip 'Resimdeki oyuncu kimdir' diye sorsunlar.."

Kurtlar Vadisi'nde 'Şeyhmuz' karakteri ve son olarak Recep İvedik'te rol alan yılların karakter oyuncusu, Nedim Doğan, kanserle savaşıyor.

Son olarak gişe rekorları kıran Recep İvedik filminde rol olan sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Nedim Doğan, kanserin pençesinde yaşam mücadelesi veriyor. Lenf kanserine yakalanan ünlü oyuncunun aşırı derecede zayıflaması ve vücudunda yaralar oluşması herkesi üzdü.

'SU BİLE İÇEMİYORUM'

Önceki gün Mega Magazin progr¤¤¤¤¤ konuşan ünlü oyuncu ilgisizlikten yakınarak, "Ağzım yara su bile içemiyorum. Doya doya bir su içeyim, karnımı doyurayım, hemen sete koşacağım. Sahnede ölmek istiyorum" dedi.

Doğan, öldükten sonra unutulmaktan da korkuyor ve 'Hiç olmazsa beni bir bulmacanın içine ekleyip 'Resimdeki oyuncu kimdir' diye sorsunlar' diyor.

2. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Bundan hiç haberim yoktu yeni burdan haberdar oldum...
    Allah acil şifalar versin...Kurtlar Vadisinde ağası vardı Hüsrev Ağa oda kanserden vefat etmişti...

Sayfayı Paylaş