Magazin 'Ustura Kemal'i Ateş Bastı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Bir dönem Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Çakır karakteri ile gönüllerde taht kuran Oktay Kaynarca, Ustura Kemal dizisi için Bodrum'da enerji topluyor.

'Ustura Kemal' adlı dizisi ile ekranlara gelecek olan oyuncu Oktay Kaynarca geçtiğimiz Temmuz ayında sürpriz bir kararla reklamcı Melek Angun ile evlenmişti.

Dizi çekimleri nedeniyle balayına çıkamayan ikili Bayram tatilini fırsat bilip Bodrum'a geldi. Bitez'de Oktay Kaynarca'ya ait teknede geciken balayını yaşayan çiftin keyfine diyecek yoktu.

Tekne üzerinde samimi görüntüler sergileyen ikili birbirlerini öpücük yağmuruna tuttu. Çift, daha sonra birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmedi. Tekne üzerinde güneşlenen ikiliden Oktay Kaynarca sık sık esnerken eşi Melek Angun mankenlere taş çıkartan fiziğiyle dikkat çekti.

Oktay Kaynarca ani evlilik kararı alınca eşi Melek Angun'un hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Bodrum'da görüntülenen Melek Angun'un karnının dümdüz olması dikkat çekti. Tekne üzerinde güneşlenen çiçeği burnunda çift daha sonra teknenin arka tarafına geçerek birbirlerini suya atmaya çalıştılar.


 

Benzer konular

Top