1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Uyanamayanlar İçin

Konusu 'Hayatından Kesitler' forumundadır ve chocolatequeen tarafından 17 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. chocolatequeen

chocolatequeen Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    1 ÇTL
    İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler.
    Trene binerler kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Acar, yorgun, bitkin, kravatını yıkamaktadır
    Atatürk. Yaveri;
    -"Ya paşam bu ne hal hiç uyumadınız herhalde niye böylesiniz" der.
    -"Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz.
    Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm, ben de uyumadım kalktım" der. Yaveri;
    -"Aman paşam! Birimize haber vereydiniz hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutan soyluyor bunları... Tarihi bir cevap... Der ki;
    -"Geç fark ettim hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Önemli olan benim uyumam değil milletimin rahat uyuması".

BUNU HİÇ DURMADAN MİLYONLARA GÖNDERIN, GONDERIN KI... BELKI YUZLERI BIRAZ
    KIZARIR… ATAMIZ SAYESINDE NE KADAR RAHAT UYUYORUZ KI HALA UYANAMADIK!

2. PİNKY

PİNKY Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    bizimle paylaştığın için teşekkürler chocolate 1 kişi 1 kişi demeyip uyandıralım herkezi..

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    İşte Atatürk'ün farkı. Onun için insanlar yokluk içinde inandı O'na. Onun için Kurtuluş Savaşı'nda millet bileği ile olduğu kadar yüreği ile onun yanında yer aldı. Ve biz onun için bugün mutluyuz ve huzurluyuz.

Sayfayı Paylaş