1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Uyandıran Alarm

Konusu 'Android Uygulamaları' forumundadır ve Clicker tarafından 20 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Clicker

Clicker Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu uygulama çalar saat uygulamasıdır.
    Alarm başladıktan sonra durdurabilmek için birtakım sorular sormaktadır. (Matematiksel İşlem)

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    :) bir kere kullandım ve 2. günü kaldırdım. :)

3. biroll

biroll Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Uykusu ağır olan kişiler için uyandırma garantili bir uygulama, alarm çalmaya başladığında ekranda matematiksel işlemler yer alıyor alarmı susturabilmeniz için sorulara doğru cevaplar vermeniz gerekiyor.
    Benim matematiğim iyi değil diyenler korkmasın öyle zor bir işlem sormuyor mesela ekranda 15 adet değişik rakam çıkıyor büyükten küçüğe doğru sıralayınız gibi herkesin yapabileceği türden sorular dediğim gibi sorular ne kadar kolay olsada uykulu haldeyken en az 20 - 30 saniye uğraşmanız bile uykunuzu açmaya yetiyor bu arada proğram TTNET firmasının hazırlamış olduğu tamamen Türkçe bir uygulama zil seslerinide istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz

Sayfayı Paylaş