Uydu Ayarları- Yardım

kelebek

-ütopik-
V.I.P
UYdu ayarlarımı yapamıyorum yaa verilen frekansı girdim otomatik arama yapıyorum ama çıkmıyor kanallar, aramayı tamamlıyor fakat kanal açılmıyor. Bilen varsa yardım ederse sevnirim

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Üstüne alınma kendime söyledim :) Sadece star çekiyor Esra Erol ile izdivaç :D Hiç yoktan iyidir en azından haberleri izleyebileceğim :)

Takım
GALATASARAY
Ben daha hiçbirşey yapmadım arkadaşlar. Frekansları elle girmek zor olur yazılımlar çıkmıştır. En güzeli 2 YTL ye satılan kablolardan alın. Uydu alıcınızın markasına uyan yazılımı ve yazılımı yüklemek için arabirim programını indirip yükleyin. Kabloyu uydu alıcınızla pc arasına bağlayın ve yükleyin yeni yazılımı :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Yorumsuz o da zor iş yaa nerde bulayım şimdi kabloyu, arkadaşlar euro kanalların hepsini buldum ama türk kanallarını bulamıyotum onun için ne yapmalıyım bilginiz var mı

dağcı

Forum Tutkunu
otomatik arattırmayı deneyen var mı bn arattırdım ama yinede bulmadı frekansları tek tek girmekten başka çare yok galiba :S

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Dağcı verilen yeni frekans numarasını test kanalının ayarlarından giriyorsun sonra otomatik arama ile bulabiliyorsun kanalları, kanalları bulduktan sonra listenin sonunda aramayı unutmayın tabi. Ama dediğim gibi benimki hep euro kanalları buldu.Ben de otomatik arama ile buldum zaten