1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Üyelerimizin Dikkatine !

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    Zaman zaman forumda her ne kadar istemesekte olumsuzluklar yaşayan üylerimiz olabiliyor. Üyemiz bu durumda maalesef tepkisini önceki mesajlarını silerek ya da değiştirerek göstermek gibi bir yanlış tutum içine girebiliyor. Gerçi bunu o anki anlık tepki olarak görüyorum. Benzer olayı birkaç kez yaşadık.

Bu yüzden artık eklediğiniz konu/mesaj üzerinde ilk 1 saat içinde değişiklik yapabilirsiniz. Bu süreden sonra eğer değişiklik yapılamaz. Değişiklik mutlaka gerekliyse bölüm mederatörlerimize değişiklik talebi yapabilirsiniz. 1 saat süresini kısa buluyorsanız süreyi değiştirebiliriz. Ancak bu süre limiti mutlaka olacak.

Bir husus daha. Değiştirdiğiniz konu/mesajların altında "xxxx tarafından xx.xx.xxxx tarihinde değiştirilmiştir. Neden: xxxxxx" ibaresi çıkmaktadır. Eğer mesajınızı gönderdikten sonra ilk 5 dk içinde değişiklik yaparsanız bu ibare görünmez. 5 dakikadan sonra değişikliğe dair mesaj görünür. Lütfen konu/mesaj değiştirdiğinizde sebebeni de yazınız.

Not: Bu değişiklikler yönetim kadrosu için geçerli değildir.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Cokguzel bir ayarlama eline yuregine saglikk kocaman tesekkürler

Sayfayı Paylaş