1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

Forumda "YAZ" konulu resim yarışması düzenledik. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Uykunuzu Kaçıracak Gerçek Hikayeler

Konusu 'İlginç Yazılar' forumundadır ve cemree tarafından 10 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.248 ÇTL
    19. Bir gün kızlarımdan birinin diğerine geceleri odasında ışık açıp açmadığını sorduğunu duydum. Odasında yatağın olduğu tarafta ışık gördüğünü söylüyordu.

Öteki kızım tereddüt bile etmeden 'Büyük ihtimalle koruyucu meleğimi gördün. Ben her gece seninkinin yatağının ucunda oturduğunu görebiliyorum.'

2. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.248 ÇTL
    20. Kızım bir gün eğer birisi başımı keserse onu benim için taşıyabileceğini söyledi. Teşekkürler tatlım.

3. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.248 ÇTL
    21. Üç yaşındaki kızım erkek arkadaşının bodrumda ölü olduğunu söyledi. Ve eğer diğeri de dinlememeye devam ederse onun da aynı yere gideceğini ekledi.

4. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.248 ÇTL
    22. Birkaç yıl önce bir aile için bebek bakıcılığı yapıyordum. Bir gece anneleri beni aradı ve acilen gelmemi söyledi. Çocuklar uyandığında orda olmamı istiyordu çünkü annesi beklenmedik bir şekilde vefat etmişti.

Sabah çocuklara bir şey söylemememi istedi çünkü bütün çocuklara aile olarak beraber söylemek istiyorlardı. Sabah ilk uyanan dört yaşındaki kız 'Büyükannem öldü değil mi?' diye sordu.

Neden böyle dediğini sorduğumda bana 'Çünkü rüyamda bana veda etmeye geldi ve bir melek olduğunu söyledi. Melek ne demek?' diye cevap verdi.

5. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.248 ÇTL
    23. Kızım camdan dışarı bakarken gülüyor ve 'ce-ee' yapıyordu. Ne yaptığını sorduğumda büyükannesiyle oyun oynadığını söyledi. Hangi büyükannesi olduğunu sordum ve 'Sen onu tanımıyorsun. Camın dışında oturuyor. Senden hoşlanmıyor.' dedi.

6. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.248 ÇTL
    24. Küçük erkek kardeşim beş yaşında böbrek yetmezliğinden neredeyse ölene kadar anneme sürekli 'Senin erkek kardeşin olduğum zamanı hatırlıyor musun? Anneannem ve dedem bizim anne ve babamızdı.'

'Öldüğüm zamanı hatırlıyor musun? Araba kazası o kadar şiddetliydi ki güneş gözlüklerimi fırlatmıştı.' diye sorular sorardı. Kimse ona o doğmadan önce amcamızın bir trafik kazasında öldüğünü söylememişti.

Sarhoş bir sürücü tarafından öldürülmüş ve güneş gözlükleri arabanın arka koltuğunda bulunmuştu.

7. buhurdan
    Buhranda

buhurdan Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    1.155
    Ödül Puanları:
    5.730
    Banka:
    3.062 ÇTL

Sayfayı Paylaş