1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

UyumA SorunU...

Konusu 'Doktorunuz Sizlerle !' forumundadır ve buno tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. buno

buno Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    SayıN DoktoruM BeN AkşamlarI HiÇ UyuyamıyoruM MeselA BeniM Şimdİ OkuluM VaR VE SabahçıyıM.SaaT 8 DE BaşlıyoruM UzanmayA AmA SaaT 11-12 Gibİ UyuyoruM BazeN GecE SaaT 2 Yİ BuluyoR OndaN SonrA UyuyoruM NedeN?:(

2. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Strese bağlı gibi. Uykunuz yokken erkenden yatıp uyumaya çalışmak biraz daha sinirleri bozar. Ortalama 7- 8 saat uyku yeterlidir. İş dişındaki aktiviteleri biraz düzene sokmak, düzenli egzersiz, düzenli beslenme yardımcı olabilir.

3. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ben 6 aydır sabak 6,30 kalktıgım halde gece4 veya 5 de uyuyorum her gün böyle.. sizinki de bir şey mi:(( uyuyamıyorum kafam o kadar dolu ki..

4. deha notebook

deha notebook Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    mesaj reklam içerikli olduğu için değiştirildi

Sayfayı Paylaş