1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

vakar nerede?

Konusu 'Üye Otobiyografileri' forumundadır ve kobay tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. kobay

kobay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhabalar!
    tanışmak için gelmiştim ama burasının pek uygun olmadığını görüyorum,sebebi;faydasız bilgi ve gençlerin yoğun olduğunu hissettim.üyeler kendini tanıtma yerine gır-gır geçiyorlar,binaenaleyh ben de gidiyorum.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Hoşgeldiniz ve güle güle hocam... Neyi faydasız bulduğunuz anlayamadım. Belirli yaş aralığına hitap eden bir yer değiliz !

3. kısacaben

kısacaben Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    faydasız bilgi? forumu gezmedim demek olabilirmi yada forum oyunlarından kendimi alamadım demekmi tanısma kısmı gırgır olmamalımı iş başvurusu yapılmıyor orada ciddiyet bekliyorsunuz ama forum içeriğini gezmiş olsa idiniz faydasız gördüğünüz bilgiler için kendinizi ayıplardınız :)

4. kobay

kobay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhabalar!
    öncelikle yaralı bilgi yok sözüm sadece tanışma bölümü için demiştim,okuduğumda o kanıya vardım,herne ise diğer başlıklar için dememiştim.Evet zararlı işlerle zamanın geçirileceğine burada bilgi alışverişinden daha güzel ne olabilir?En azından bir saattir bende sitenizden yaralanıyorum,teşekkürler.bugün sitenizin diğer konularına baktığımda çok yönlü olduğunu gördüm.Çalışmalarınızda başarılar arkadaşlarım,kardeşlerim!
    Ben de evde durmaktan sıkıldım,ya bana bir iş bulun yada ben gezmeye çıkıyom.(yani compüter de)ne yapalım ben de gençlere uymaya başladık.

5. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    512 ÇTL
    Bence her türlü ilgi alanına yönelik bilgi mevcut burada. Doğru yere bakmak önemli.

6. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.063 ÇTL
    Patiğe Katılıyorum.. Bazen olanı değilde baktığın gibi görürsün ve bazen bu gördüğün yanıltır seni :)

Tanışma bölümünün gırgır ve neşe içinde olması üyelerin buraya daha çabuk ısınmaya çalışmalarıyla alakalı bişey diye düşünüyorum
    Bu arada hoşgeldiniz iyi forumlar

7. turkdiabolic

turkdiabolic Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba gençlik. Vakar, hissttiğimiz her yerdedir. Bilgisini paylaşan, paylaştıkça çoğaltan herkese teşekkürler. Özellikle msn,sms,irc (vb) tarzı yazışmanın yasaklanmış olmasını takdir ettiğimi belirteyim. Tüm gençlerin ve genç kalmayı bilenlerin Türkçe'ye büyük bir duyarlılıkla sahip çıkması gerekmektedir. Çözülme dilden başlar. Biliyorsunuz, Türkiye Cumhuriyeti Atatürk tarafından gençliğe emanet edildi. Başlangıç için umarım fazla ağır olmamıştır. Hoş buldum.

8. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka: