Vakıfbank’tan Kobi’lere Masrafsız Kış Kredisi

Katılım
23 Ekm 2015
Mesajlar
295
Beğeniler
15
Yaş
33
#1
VakıfBank’tan KOBİ’lere Masrafsız Kış Kredisi


KOBİ’lere ve esnafa sunduğu avantajlı kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen VakıfBank, “KOBİ’lere Masrafsız Kış Kredisi” kampanyasıyla 36 aya varan vadelerde, 50 bin TL’ye kadar masrafsız kredi kullanma imkanı sunuyor.


KOBİ’lerin ve esnafın tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılamaları için uygun koşullarda nakit desteği sağlayan VakıfBank, “KOBİ’lere Masrafsız Kış Kredisi” kampanyasında 4 aya kadar taksit erteleme veya 3 aya kadar ödemesiz dönem seçenekleri de sunuyor. Taksit ertelemeli geri ödeme seçeneği ile bir yıllık periyotta taksitler 4 kez ertelenebiliyor.


Ayrıca, kredi kullanarak kampanyadan yararlanan ve VakıfBank BusinessCard’ları ile 30 Nisan 2016’ya kadar 5 bin TL tutarında harcama yapan ilk bin müşteri, kredi kartı hesap ekstrelerinde 100 TL’lik indirim hakkı kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen VakıfBank müşterisi KOBİ’ler bir SMS’le kayıt yaptırabiliyor. İndirim hakkı kazanmak için KOBI yazıp bir boşluk bırakarak BusinessCard numaralarının son 6 hanesini kısa mesaj ile 6635’e göndermeleri yeterli.


KOBİ ve esnafın ihtiyaçlarını yakından takip ederek en uygun kredi ve diğer bankacılık hizmetlerini sunan VakıfBank’ın “KOBİ’lere Masrafsız Kış Kredisi” kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kredi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen KOBİ’ler en yakın VakıfBank şubesine başvurabilir veya www.vakifbank.com.tr ve www.vakifbankkobidost.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir.
 
Top