1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Vakit geldi...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Vakit geldi artık... Nereye gideceğini bilmeden yırtık çantamı da alıp yanıma ( içi boş ) koyuldum uçsuz bucaksız yollara... Vakit geldi, yapamadığım her ne varsa yapmak gerek, unuttuğum ne varsa hatırlamak... Umutlarımın yeşerdiğini görebilecek miyim bilemem ama vakit geldi, gitmek gerek... Belki de umutlarımla kucaklaşacağım hiç farkında olmadan.. Artık daha bir özgürüm daha bir cesur... Tüm hesapları kapadım artık tüm hesabım kendime... Veresiyem de kalmadı, nakit yaşayacağım kalan zamanı... Öyle rastgele de harcamak yok, kıymetini bile bile aheste aheste... Çok da dalmayacağım hayallere, içinde kaybolmayacağım... Öyle sevgiyle bakacağım ki hayata, sevgisiz solan çiçekler yeşerecek... Öyle bir haykıracağım ki, uyuyan tüm güzellikler uyanacak... Artık vakit gitme vakti... Çantamın içinde ümitlerim den başka bir şey de yok ha... Olsun varsın olmasın, benim tıka basa dolu yüreğim var... O bana yeter... Vakit geldi, gitmek diyorum ya, kolay mıydı bu kadar ? Değil elbet... Bazen istemesek de gelir o vakit... Bazense beklesek de gelmez zaman durur... Neyin vaktidir bilinmez elbet, bilinen tek şey geldiğinde o vakit, yaşanacak vakit le gelen... İstesek de istemesek de...
    Vakit geldi artık...
    ( En güzel dileklerinizin yaşandığı vakitler gelsin hep yanınıza... EMİ. ) Sen ve şen kalın. EMİ

Sayfayı Paylaş