Vali 'facebook'ta hiç görmediği kendisini buldu!

Katılım
3 Arl 2006
Mesajlar
489
Beğeniler
7
Şehir
Ankara
#1
Vali 'facebook'ta hiç görmediği kendisini buldu!
Bingöl Valisi Avuç, eski arkadaşların birbirini bulduğu son ayların popüler sitesi Facebook'ta kendi adına açılan sayfa için suç duyurusunda bulundu.


BİNGÖL
Bingöl Valisi Vehbi Avuç, sosyal etkiletişim ve tanıtım sitesi Facebook'a bilgisi dışında açılan tanıtım sayfasında cinsel içerikli ve AK Parti karşıtı gruplara üye olarak gösterildiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. www.facebook.com'da kimliği henüz belirlenemeyen kişi tarafından Vali Avuç adına tanıtım sayfası oluşturuldu. Sayfanın eğitim bölümünde, Avuç'un 1968 yılında hukuk fakültesi eğitimini tamamladığı, iş bölümünde ise meslek olarak "vali" olduğu belirtiliyor.
BAŞBAKAN ARKADAŞ LİSTESİNDE

Makamında çekilmiş 1 adet fotoğrafı yer alan Vali Avuç'un arkadaş listesine Başbakan Tayyip Erdoğan'ın da alındığı belirtildi. Vali Avuç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, söz konusu sitedeki tanıtım sayfasının bilgisi dışında hazırlandığını ve ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Avuç, "Sitede saçma sapan gruplara da destek verdiğim gösterilmiş. Benim adıma hazırlanan böyle bir sayfada, Başbakan Erdoğan'ın da arkadaş listesine alınmış olması, bu işin başkaları tarafından tasarlandığını açıkça ortaya koyuyor.”


24.11.2007​
 

Benzer konular

Top