1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Vali 'facebook'ta hiç görmediği kendisini buldu!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve rehber85 tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. rehber85

rehber85 Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    gazi mezunu..
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    87 ÇTL
    Vali 'facebook'ta hiç görmediği kendisini buldu!
    Bingöl Valisi Avuç, eski arkadaşların birbirini bulduğu son ayların popüler sitesi Facebook'ta kendi adına açılan sayfa için suç duyurusunda bulundu.

BİNGÖL
    Bingöl Valisi Vehbi Avuç, sosyal etkiletişim ve tanıtım sitesi Facebook'a bilgisi dışında açılan tanıtım sayfasında cinsel içerikli ve AK Parti karşıtı gruplara üye olarak gösterildiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] kimliği henüz belirlenemeyen kişi tarafından Vali Avuç adına tanıtım sayfası oluşturuldu. Sayfanın eğitim bölümünde, Avuç'un 1968 yılında hukuk fakültesi eğitimini tamamladığı, iş bölümünde ise meslek olarak "vali" olduğu belirtiliyor.
    BAŞBAKAN ARKADAŞ LİSTESİNDE

Makamında çekilmiş 1 adet fotoğrafı yer alan Vali Avuç'un arkadaş listesine Başbakan Tayyip Erdoğan'ın da alındığı belirtildi. Vali Avuç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, söz konusu sitedeki tanıtım sayfasının bilgisi dışında hazırlandığını ve ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Avuç, "Sitede saçma sapan gruplara da destek verdiğim gösterilmiş. Benim adıma hazırlanan böyle bir sayfada, Başbakan Erdoğan'ın da arkadaş listesine alınmış olması, bu işin başkaları tarafından tasarlandığını açıkça ortaya koyuyor.”

24.11.2007​

Sayfayı Paylaş