1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Vazgeçmedim..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

sevmekten korkar oldu yüreğim.her sabah aynı korkuyla uyanmaktan yoruldum.birgün tamamen yalnız kalmaktan çok korktum .yüreğim yaralıydı,canım çok yanmıştı;yapamadım..birdaha kimseyi seni sevdiğim gibi sevemedim.gözlerim kimseye sana baktığım gibi bakmadı;ellerim senden başkasına dokunmadı.korktum başkasını sevmekten.ya o da ardında yaralı bi gönül bırakıp giderse dedim, kendime sensiz geçen her sabah..
    ama yinede seni sevmekten vazgeçmedim..

her sabah uyandığımda,her nefes alışımda, uğruna döktüğüm her gözyaşımda bikez daha seni andım..bir kez daha gözlerinin içine bakıp kalbinin içine işlemek istedim..bir kez daha ellerini tutup zamana meydan okumak istedim..seninle sevda okyanusunda boğulmak istedim..olmadı..
    ama yinede hayalini kurmaktan vazgeçmedim..

sensizlikte var olmaya çalışan dünyamda,ben her gece seni çağırdım.. sessiz çığlıklarımı sen hiç duymadın.dışarda yağan yağmura inat gözlerimden yaşlar akıttım, esen rüzgara karşı hasretimi sana bağırdım..sen yine duymadın..
    ama yinede seni beklemekten vazgeçmedim..

unutma sevdiğim sen ardına yaralı bir kalp bıraktın ama ben o yarayı başka bir sevdayla kapatmadım
    senden hiç vazgeçmedim..vazgeçmedim..

Sayfayı Paylaş