Vefat - TÜRKMENOĞLU babasını kaybetti.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Arkadaşlarımızdan TÜRKMENOĞLU maalesef babasını kaybetmiş. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.

Mekanı cennet olsun...

Cenab-ı Hak Bu Mübarek Günlerin hatırına rahman ismi adına rahmet etsin, Yakınlarına da sabrı cemil niyaz eylesin inşaallah.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına Baş sağlığı versin rabbim.

GöLGe

Forum Tutkunu
Allah hepinizden razı olsun,size yaşatmasın inşallah...

benim babam öldü ve ben kör oldum.....................

patik

Özel Üye
Özel üye
Sözün bittiği yerdeyiz maalesef. RABBİM rahmet eylesin ve mekanını cennet eylesin. Emin ol Selda, baban senden razı olarak gitti. Buradan gördüğümüz itibariyle sen ona çok değer veriyordun. RABBİM sabrını arttırsın.

GöLGe

Forum Tutkunu
Sözün bittiği yerdeyiz maalesef. RABBİM rahmet eylesin ve mekanını cennet eylesin. Emin ol Selda, baban senden razı olarak gitti. Buradan gördüğümüz itibariyle sen ona çok değer veriyordun. RABBİM sabrını arttırsın.
Sağol canım.Babam benim kıymetlim,en değerlim,hayatımın tek erkeğiydi...Gözümün önünde abim onu mezara elleriyle koydu ve ben o sahneyi unutamıyorum...Babam için,annem için,abim için ayrı ayrı yanıyorum ama evin en güçlüsü olarak ayakta kalmam gerektiğinin de farkındayım...İçim kan ağlıyor,amcamın yüzüne bakamıyorum -babamı görüyorum onda- ama biliyorum güçlü olmak zorundayım;başka seçeneğim yok... :(

Allah hepinizden razı olsun,tekrar diyorum sizlere yaşatmasın inşallah...