1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Android Viber - Telefondan ücretsiz konuşun -

Viber - Telefondan ücretsiz konuşun

1. YoRuMSuZ

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.808
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    18.088 ÇTL
    Viber - Telefondan ücretsiz konuşun - Viber - Telefondan ücretsiz konuşun

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme: 20 Şubat 2018
  2. YoRuMSuZ

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.808
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    18.088 ÇTL
    Arkadaşlar bu programı hele de yurt dışında yaşayan tanıdıklarınız varsa kesinlikle öneriyorum. Aslında yurt dışı veya içi diye ayrılmaz ama artık operatörler öyle kampanyalar yapıyor ki pek yurt içi konuşmalarda bedavaya ihtiyaç kalmadı yoksa elbette her yerde kullanabilirsiniz.

Bir wireles bağlantınız varsa normal telefonunuzdan konuşuyor gibi "viber" yüklü arkadaşlarınızla sınırsız ve ücretsiz konuşabilirsiniz. İlk kurulumda adres defteriniz taranıyor ve "viber" yüklü olan kişiler otomatik olarak yükleniyor. Siz bu aşamada kimde var kimde yok diye araştırma yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

3. KıRMıZı

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    7.064
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    5.971 ÇTL
    Yukledim bu uygulamadan mesaj gonderdim...ulasip ulasmadigini nerden bilicem..

Sayfayı Paylaş