Videoların bir araya toplanması

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,478
Beğeniler
9,013
Takım
GALATASARAY
#1
Şu an itibari ile flashlar ve videolar forumda birkaç bölüme yayılmış durumda.Örneğin;

Sesli Flash Şiirler,
Dini flash ve videolar,
Video nostalji,
Eğlenceli / İlginç Flash ve Filmler

gibi bölümler var ve bu başlıkalr forumun farklı bölümlerinde. Bunların bir arada bulunması mı yoksa olduğu gibi kalması mı sizce uygundur? Fikirlerinizi belirtiseniz sevinirim. Burdan çıkacak sonuca göre toplama işlemini gerçkelştirebilir veya aynı şekilde bırakabiliriz.
 

wien06

V.I.P
V.I.P
Katılım
30 Ags 2007
Mesajlar
6,184
Beğeniler
155
Yaş
49
Şehir
Viyana
#7
Bence hepsinin bir arada olmasi karisikliga yol acabilir suan ki haliyle daha iyi cünkü bulunduklari yerler ve eklenen konular o bölümle alakali ayrica bir dini videonun(Kuran ayetlerini iceren veya ilahi vb.) bulundugu yerde sarki, eglence vb. bir videonun bulunmasi etik acidan bence pek uygun olmaz. Zaten sirf Dini icerikli resimleri diger resimlerin oldugu bölümden ayirmak icin dini resimler basligi altinda ayri bir bölüm acmistik.

Ayrica forumolarak bizim asil hedefimizin üyelerimizin aradiklari konulara rahatca ulasmalarini saglamak forumdaki bölüm sayisindaki artista sirf bu yüzden. Su an forumumuza dinimizle ilgili bilgi sahibi olmak icin gelen üyemiz bu bölümle ilgili videolara hemen ulasabiliyor arama yapmasina gerek kalmiyor ayni sekilde siirle ilgilenen arkadaslarda onunla alakali videolara ayni bölüm icerisinde bakabiliyor. Budurumda üyelerimize bir kolaylik sagliyor forum olarak bizim asil amaclarimizdan biride bu degilmi?
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,478
Beğeniler
9,013
Takım
GALATASARAY
#8
Zaten başlığı değiştirmicez hocam. Başlık aynı kalacak. Sadece videolar bölümünde alt başlık düşünmüştük.
 

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,227
Beğeniler
7,078
Şehir
TÜRKİYE
#9
mantıklı olabilir önceden belirttiğim gibi ama şiirlerle ilgili videoyu şiirler bölümünde dini bir videoyu dinle ilgili bölümde aramazmıyız..yerlerinde durması daha güzel bence..
 
Top