1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

VINN sim bulunamadı hatası

Konusu 'İnternet' forumundadır ve RUZG4R tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Turkcell Vınn sim bulunamadı hatası çözüm ..

Yakın zamanda Turkcell Vınn sim kart bulunamadı şeklinde bir sorun yaşadım cep telefonumdan internette arama yapıp bu sorunun neden kaynaklandığını ve çözümünü aradım ama düzgün bir şey bulamadım ..
    Sorunun çözümünü yine kendim buldum oldukça da basit bir çözümü var vını açıp sim kartını çıkartıp yeniden taktım sanırım Turkcell Vınn sim kartta hafif bir oynama dan kaynaklanan bir sorundu ..daha sonra taktığımda rahatlıkla bağlandım ..

İnternette okuduğum yok modemi sıfırla ,yok programı kaldır yeniden kur yada servise başvur gibi şeyleri yapmadan önce vınınızın sim kartını kontrol etmenizi öneririm :)

OBir bunu beğendi.
  2. OBir
    Zevzek

OBir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    600
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    1.564 ÇTL
    Bir zamanlar ben de çok kullanmıştım bu cihazdan. Artık gerektiğinde cep telefonunu Modem olarak kullanıp bağlanıyorum.

Sayfayı Paylaş