Virtual Drive Manager Ver.9.03

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Katılım
9 Ksm 2006
Mesajlar
370
Beğeniler
4
Yaş
37
#1
Virtual Drive, CD'lerinizin bir "görüntüsünü" alarak, sabit sürücünüzde saklayabiliyor. Kısacası, CD'lerinizi her seferinde CD-ROM sürücüye takmanıza gerek kalmadan, aldığınız görüntüyü kullanarak zamandan kazanabiliyorsunuz. Virtual Drive, sisteminize yeni bir sürücü eklenmişçesine bir sanal sürücü yaratır ve buna bir harf atar. Bu sanal sürücüye, diğer bütün sürücülerde olduğu gibi, Windows Gezgini içinden ulaşabilirsiniz.

CD sürücüye bir CD yerleştirip Build VCD düğmesine tıklayın. CD'nin içeriği, sabit sürücünüzde yer kazanmak için sıkıştırılabilir bir sanal sürücüye, bir sanal dosyaya aktarılıyor. Bu işlemi, istediğiniz kadar çok CD için yapabiliyorsunuz. Ardından, oluşturduğunuz CD görüntülerinden birini seçtiğinizde, sanki o CD gerçekten CD sürücüdeymişçesine içindekileri görebilirsiniz.

Arka arkaya bir sürü CD'yi takıp çıkarmaktan bunalanlar ve CD-ROM'un düşük hızından kurtulmak isteyenler için birebir bir çözüm. Virtual Drive'ın içindeki Rapid Cache Manager CD-ROM'un hızını, Virtual Drive'ın ve standart sürücülerin önbellekleme yetilerini en iyi performans için kendiliğinden ayarlayabiliyor. Kullanımı çok kolay olan bu program CD takıp çıkarmaktan bunalanlara şiddetle önerilir. Audio CD'lerle çalışabildiğini de söyleyelim
 

merakettim

Öpözel Üye :*
Katılım
19 Tem 2006
Mesajlar
2,534
Beğeniler
549
Yaş
30
Şehir
leşim ANKARA:)
#2
Gerçekten de çok hoş bir program.Ben de kullanıyorum.Sadece image almanız yeterli oluyor.Ardından bu programla,sanki cd kullanıyomuş gibi işlem yapabilirsiniz:)
Teşekkürler taha.
 
Katılım
5 Arl 2006
Mesajlar
5
Beğeniler
0
Yaş
35
#3
bende kullanıyorum.çok güzel bir program.sanal bir sürücü herkese tavsiye ederim
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Benzer konular

Top