1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Virtual Drive Manager Ver.9.03

Konusu 'Sistem Programları' forumundadır ve TaHa tarafından 21 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. TaHa

TaHa Aktif

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    Virtual Drive, CD'lerinizin bir "görüntüsünü" alarak, sabit sürücünüzde saklayabiliyor. Kısacası, CD'lerinizi her seferinde CD-ROM sürücüye takmanıza gerek kalmadan, aldığınız görüntüyü kullanarak zamandan kazanabiliyorsunuz. Virtual Drive, sisteminize yeni bir sürücü eklenmişçesine bir sanal sürücü yaratır ve buna bir harf atar. Bu sanal sürücüye, diğer bütün sürücülerde olduğu gibi, Windows Gezgini içinden ulaşabilirsiniz.

CD sürücüye bir CD yerleştirip Build VCD düğmesine tıklayın. CD'nin içeriği, sabit sürücünüzde yer kazanmak için sıkıştırılabilir bir sanal sürücüye, bir sanal dosyaya aktarılıyor. Bu işlemi, istediğiniz kadar çok CD için yapabiliyorsunuz. Ardından, oluşturduğunuz CD görüntülerinden birini seçtiğinizde, sanki o CD gerçekten CD sürücüdeymişçesine içindekileri görebilirsiniz.

Arka arkaya bir sürü CD'yi takıp çıkarmaktan bunalanlar ve CD-ROM'un düşük hızından kurtulmak isteyenler için birebir bir çözüm. Virtual Drive'ın içindeki Rapid Cache Manager CD-ROM'un hızını, Virtual Drive'ın ve standart sürücülerin önbellekleme yetilerini en iyi performans için kendiliğinden ayarlayabiliyor. Kullanımı çok kolay olan bu program CD takıp çıkarmaktan bunalanlara şiddetle önerilir. Audio CD'lerle çalışabildiğini de söyleyelim

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Gerçekten de çok hoş bir program.Ben de kullanıyorum.Sadece image almanız yeterli oluyor.Ardından bu programla,sanki cd kullanıyomuş gibi işlem yapabilirsiniz:)
    Teşekkürler taha.

3. Heraklitos

Heraklitos Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    bende kullanıyorum.çok güzel bir program.sanal bir sürücü herkese tavsiye ederim

4. anıl

anıl Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
  5. AbdullahK93

AbdullahK93 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Eyvallah TaHa

6. xspcx

xspcx Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
  7. suloman20

suloman20 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
  8. suloman20

suloman20 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    birader zaten amacı sanal cd görewi ne gereksiz bi cvp bu böle ya lmr seni:v

9. mehmet8179

mehmet8179 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    güzel bir program

10. mornet32

mornet32 Üyecik

Beğenileri: