1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Virtual PC AIO Katılımsız Kurulum!

Konusu 'Sistem Programları' forumundadır ve Celal28- tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Virtual PC bilgisayarında aynı anda birden fazla işletim sistemi kullanmak isteyenler için harika bir çözüm. Düşünün ki Windows XP kullanıyorsunuz fakat Windows Vista'yı da bir denemek istiyorsunuz ya da Vista kullanıyorsunuz fakat çok ihtiyacınız olan bir program sadece Windows XP üzerinde çalışıyor, örnekler çoğaltılabilir fakat aslolan kendi işletim sisteminizde hiçbir değişiklik yapmadan ikinci ve farklı bir işletim sistemini bilgisayarınızı hiç kapatmadan başka bir pencereden kullanabilmek. Eğer siz de bu tarz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız kaçırmayın derim.

Kurulum İçeriği
    1)Microsoft Virtual PC 2007 SP1 Katılımsız Kurulum
    2)VMware Workstation Lite 6.0.5 Katılımsız Kurulum
    3)VirtualBox 2.0 Katılımsız Kurulum

Boyut : 21.6 MB
    Dil : İngilizce
    Kullanım: Ücretsiz

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

VirtualBox 2.0 Katılımsız Kurulum

Boyut : 30.1 MB
    Dil : Türkçe
    Kullanım: Ücretsiz