Vitamin'e Uluslar Arası İLetişim Ödülü

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,979
Beğeniler
53
#1
Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom'un grup şirketlerinden Sebit, interaktif eğitim yazılımı Vitamin ile uluslararası bir başarıya imza attı. Sebit'in eğitim alanında katma değer yaratma vizyonu ile geliştirdiği Vitamin, Dünya İletişim Ödülleri'nde (World Communication Awards), "En İyi İçerik Hizmeti" seçildi.

Dünya çapında iletişim alanında hizmet veren tüm firma ve bireylere yönelik olan Dünya İletişim Ödülleri, inovasyon, başarı ve geleceğin sektörlerini şekillendirecek yeni hizmetleri desteklemek amacı ile her yıl toplam 17 kategoride düzenleniyor. Dünya telekomünikasyon devlerinin katıldığı ve sektördeki fikir liderlerini bir araya getiren organizasyon, telekomünikasyon alanında katma değer oluşturan birey ve firmaları desteklemeyi hedefliyor.

Vitamin'in uluslararası başarısına ilişkin olarak açıklama yapan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Eti, "Sebit olarak Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne katkıda bulunma misyonu ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz, eğitim alanında en büyük projemiz olan Vitamin ile tüm Türkiye'de genç beyinlerin eğitimine destek vermeyi sürdürüyoruz. İnteraktif eğitim yazılımımız Vitamin'i daha önce 33.000 ilköğretim okuluna bağışlamış ve bu projemiz ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından En İyi İş Geliştirme İletişimi Programı ve "En Yeni Halkla İlişkiler Ürünü/ Süreci/ Servisi" kategorilerinde büyük ödüle layık görülmüştük. Şimdi de Dünya İletişim Ödülleri'nde Vitamin ile 'En İyi İçerik Hizmeti' kategorisinde büyük ödülü almanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Katma değerli ürün ve hizmetleri, sosyal sorumluluk projeleriyle 2009'un başından bu yana çeşitli kuruluşlardan ödüller kazanan Türk Telekom, başarısını tescillemeye devam ediyor.
 

Benzer konular

Top