1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Win 7 de işletim sisteminin dilin Türkçe'ye çevirmek

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.324
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.714 ÇTL
    Eğer Windows 7 Ultimate Edition veya Windows 7 Enterprise Edition işletim sistemine sahipseniz işletim sistemi dilini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Bunun için...

İlk olarak, Start – Control Panel’e basın.

Change display language seçeneğine tıklayın.

Install/uninstall languages… butonuna tıklayın.

Yeni bir dil yükleyeceğimiz için Install display languages seçeneğine tıklayın. Kurduğunuz bir dili kaldırmak isterseniz Unistall display languages seçeneğini tıkladığınızda, kurulan dili işaretleyip kaldırabilirsiniz.

Windows Update kullanarak dil paketini yükleyeceğiz. Eğer bilgisayara dil paketini indirip kuruyorsanız, Browse computer or network seçeneği ile ilerleyin.

Eğer daha önce update’leri gizlediyseniz Restore hidden updates’i seçin. Gizlemediyseniz, dil paketlerini Optional Updates altında bulabilirsiniz.

Turkish Language Pack’i seçip Restore butonuna tıklayın.

Optional Update linkine tıklayın.
    Turkish Language Pack’i seçin ve OK’e tıklayın.

Install Updates’e tıklayın.

Kurulum tamamlandıktan sonra, Start-Control Panel-Change display language linkini tıklayın ve Choose a display language seçeneğini Türkçe olarak seçip Apply butonuna basın. Bu seçim sonrasında log off olmanızı isteyecek. Log off now’a tıklayın ve terar Login olduğunuzda Windows’u Türkçe kullanıyor olacaksınız.

[ Alıntıdır ]

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Tesekkürlerr ben bunu türkce degilde isvicre diline ayarlamam gerek ama buna bakarak deniyecegim :)))

Sayfayı Paylaş