Windows 7 Geliyor

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#1
Vista'nın üç yıllık ömrü daha da kısalacak gibi.. Windows 7 yolda!

Microsoft'un devamlı olarak "2010'un ilk ayları" olarak bahsettiği Windows 7'nin çıkış tarihi öne alınmış olabilir. Windows 7'nin yeni tarihini açıklıyoruz.

Resmi tarihte henüz değişiklik olmasa da, Bill Gates'in daha önce yaptığı "Windows 7 önümüzdeki yıl geliyor" yorumlarına destek geldi. Son duyumlar, Microsoft'un firma takviminde Windows 7'nin çıkış tarihinin 3 Haziran 2009 olarak işaretlendiği yönünde. Vista'nın üç yıllık ömrünü daha da kısaltacak olan yeni tarihin yanı sıra, aynı kaynaklara göre Windows 7'nin ilk açık beta denemeleri 27 Ekim'deki Professional Developer's Conference etkinliğinde başlayacak. Microsoft'tan tek isteğimiz ise, tarihi öne almak isterken kullanıcılarına ikinci bir Vista vakası yaşatmaması.

ShiftDelete
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#2


2010 yılında çıkması planlanan ve Vista'nın yerini alacak işletim sistemi Windows 7 üzerine çalışmalar son sürat devam ediyor.

Vista tabanının üzerine yeni özellikler eklenerek oluşturulacak olan Windows 7'de üçüncü safhaya (M3) dair ilk ekran görüntüleri de gelmeye başladı. Görünüşte Vista ile çok büyük benzerlikler taşıyan ancak dokunmatik ekran desteği başta olmak üzere pek çok yeni özellikleri bulunan yeni Windows'un ekran görüntüleri 

Benzer konular

Top