Windows Live Messenger Music Mix

esmer23

Katılımcı
Katılım
24 Nsn 2007
Mesajlar
226
Beğeniler
8
Yaş
35
Şehir
istanbul
#1
Music Mix, Windows Live Messenger ile gelen aktivitelerden birisi. Bu aktivite ile arkadaşlarınızla şarkı paylaşabiliyor, ve dinleyebiliyorsunuz.

Bu özelliği kullanabilmek için, müzik paylaşmak istediğiniz arkadaşınızla konuşma penceresini açın, Aktivitelerin Listesini Görün’e (See a list of activities) tıklayın ve oradan Music Mix’i seçin.

Arkadaşınız davetinizi kabul edince, uygulama başlayacak

Uygulama yüklenince, “Add Music” diyerek şarkı eklemeye başlıyorsunuz

Mp3, WMA ya da WAV formatında olan şarkılarınızdan ekleyebiliyorsunuz. Şarkıyı eklediğini zaman arkadaşınızın listesinde gözüküyor ve yüklenmeye başlıyor.

Aynı zamanda arkadaşınızlarınızda şarkı yükleyebiliyor. Arkadaşınız, listeye şarkı eklediği zaman, sizin listesinizde gözüküyor ve yavaş yavaş yüklenip listenizde yerini alıyor

Şarkı yüklendikten sonra altta ki media player ile, istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyor, sağ üstte ki “shuffle” ile listenizde ki şarkıları karıştırabiliyorsunuz. 25 şarkıya kadar da ekleme yapabiliyorsunuz. Ayrıca şarkıların albüm bilgileride alınıyor. Eğer yollanan şarkıları beğenirseniz “Get Albüm” diyerek albümlerini satın alabiliyorsunuz
 

Benzer konular

Top