Windows Live Wave 3 seti Güncellendi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,997
Takım
GALATASARAY
#1
Microsoft firması Windows Live Wave 3 setinin içindeki Windows Live Messenger'ı güncelledi. Yazılımın en son sürümünü (14.0.8064.0206) buradan indirebilirsiniz.

8.1 ve 8.5 numaralı sürümlerini kullananlara önümüzdeki ay içinde Windows Live Messenger'ın en son sürümüne yükseltme yapmaları için bir davetiye sunulacak. Eğer seçime bağlı yükseltme kabul edilirse yükleme seti devreye girecek ve ücretsiz güncellemeyi yapacak.

Eğer setin içindeki diğer programları da (Windows Live Mail, Photo Gallery) kullanıyorsanız bunlar da Messenger ile beraber en son sürüme yükseltilecek.

Download: Windows Live Wave 3 güncellemesi

Bu Sürümdeki Yenilikler:

Aralık ayında yayınlanan ve içinde popüler anında mesajlaşma yazılımı Windows Live Messenger'ın yeni sürümünü de barındıran Windows Live Wave 3 paketi yakında güncellenebilir. Haberin kaynağı Arstechnica teknoloji sitesi.

Paketin çevrimiçi bileşenlerinden olan Live Hotmail bazı değişiklikler geçirmişti. Mesela bazı ülkelere sunulan Pop3 erişimi yakında tüm ülkelere dağılacak. Güncelleme içerisinde doğrudan Hotmail üzerinden kullanılabilecek, web tabanlı bir Windows Live Messenger var.

Anında mesajlaşma yazılımının yerel sürümü de bir güncellemeye tâbi tutulacak. Bu güncelleme yeni özellikler içermeyecek, hata düzeltimi ve Windows 7 ile bütünleşme sürecine ağırlık verilecek.

Bu ara-güncellemeden farklı olarak yeni Live Wave 4 sürümünün de bu sene içerisinde çıkması bekleniyor. Bu sürümün özellikle Windows 7'nin çıkışıyla paralel olarak yayınlanacağı düşünülüyor.
 

Benzer konular

Top