1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Windows XP için son tarih

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.325
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.715 ÇTL
    Microsoft, Windows XP'ye sunduğu resmi desteğe 8 Nisan2014'te son vereceğini duyurdu.

Microsoft, 8 Nisan'dan sonra Windows XP kullanmaya devam eden kurum ve kullanıcılara yeni nesil tehditlerden korunma, hata düzeltme ve yeni fonksiyonların eklenmesi gibi konularda güncelleme ve destek sunmayacak.XP kullanıcılarına Windows 8.1'e geçme önerisi yapan Microsoft, XP kullanıcılarının dosya ve ayarlarını yeni nesil işletim sistemlerine kolayca aktarabilmeleri için Laplink ile işbirliğine giderek PCmover Express for Windows XP yazılımını ücretsiz kullanıma sunucak.

XP üzerinde yer alan dosya, müzik, video, e-posta, profil ve ayarların Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 yüklü cihazlara aktarılabilmesini sağlayan PCmover Express for Windows XP, [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adresinden indirilebilecek. Windows XP üzerindeki uygulamalarını da yeni cihazına aktarmak isteyen kullanıcılar ise, PCmover Professional ürününe indirimli fiyatla sahip olacak.

Windows XP Home ve Professional kullanıcıları Windows XP'ye verilen resmi desteğin belirtilen tarihte sona ereceğine dair bir uyarıyla karşılaşacak. Microsoft, kullandığı işletim sisteminin Windows XP olup olmadığından emin olmak isteyen kullanıcılar için AmIRunningXp.com web sitesini de yayına aldığını bildirdi.

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Bana göre XPnin yerini hiç biri tutamaz. Ben hiç memnun olamadım windows7 kullandım kullanalı. Alışkanlıklarımdan zor vazgeçer yeniye zor alışırım belkide ondan böyle bir sevememe durumu var :)

Sayfayı Paylaş