1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Wolf team oyuncularına soru

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Kralkatili tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Kralkatili

Kralkatili Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birlikte biz de kullanalım.

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.777
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    374 ÇTL
    Bizde alan yoktur büyük ihtimal kardeşim..

3. Ecups

Ecups Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Benim çok yakın bir arkadaşım aldu bugün kendisi uzun süredir WolfTeam oynuyor sorun çıkmadı alabilirsin yani

4. sweetpumpkin

sweetpumpkin Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben bu sabah aldım kardeş gayet güzel işliyor sistemleri attım mesaj tak diye geldi oyun için eşyalarım beni tam bir gözü açık wolfteam oyuncusu yaptılar :D

5. Luine

Luine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Aga ben aldım bugün dayanamadım hiç sorun yok çokta kolay wolf team in sitesinde açık anlatımıda var bi bak derim

6. Ecups

Ecups Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    denedim oluyomus gercekten güzelmis wolfteamdan daha iyi zevk alıyorum artık basından kalkamıyorum :)

7. kucucukjoe

kucucukjoe Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben yarın alacağım inşallah sonucu size de söylerim. bu arada benim oyundaki karakterim tinybear ekleyin birlikte takılalım :)

8. darkblue008

darkblue008 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Platinyum kutusu ben bu kampanyadan önce almıştım. Bileydim beklerdim 2
    hafta daha öyle alırdım. yani böylesi daha mantıklıya gelmiş gibi gözüküyor. tabi denemek lazım problem çıkıyomu çıkmıyor mu diye.

9. draxis

draxis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    JP4 yaz 5685'e mesaj olarak gönderiyorsun abi, 4000JP ve 1 Adet Platinum Kutusu hediye kuponları anında cebine geliyor

JP30 yaz 5685'e mesaj olarak gönder, 30000JP ve 7 Adet Platinum Kutusu hediye kuponları anında cebine geliyor.

benden okeydir abi. Tecrübe itibariyle :)

10. audgrim

audgrim Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    valla ben risk aldım denedim arkadaşlarla komple kutuları, süper oldu. bütün klana aldırdım, hiçbirinin de kartı yoktu. bi mesaj gönderdik hemen geldi itemler. fiyat ucuzken kaçmaz bence. klan maçlarında çok iyi oynamaya başladık yeni itemlerle :D

Sayfayı Paylaş