1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Wordde Sekme

Konusu 'Office Programları' forumundadır ve pouytre tarafından 17 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. pouytre

pouytre Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    mrb arkadşalr. bir sorum olacaktı word ile ilgili. benim öğrenmek istediğim word programında mesela explorerdaki gibi sekme yapabiliyo muyuz?açık olan tüm word sayflarını sadece bir pencerede göstrme gibi bir seçenek var mı bunu öğrenmek istiyorum.şimdiden teşekkürler..

2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Office 2003 paketindeWord programında bu özellik yok ama Office 2007' de var mı hiç dikkat etmedim. Eğer siz de office 2003 kullanıyorsanız malesef :(:(

3. mustafa53

mustafa53 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    office 2007 de de böyle bir sekme yok malesef
    giriş Ekle sayfa düzeni diye başlıklar var onların içindeki ikonlar göüküyor sadece

4. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Aslında iyi fikir geliştiricilere bildirmek lazım explorerdaki sekmeli şekilde ayarlasınlar. Normalde basamakla sırala gibi şekillerde görünüyor fakat dediğin şekildeki sekmeleri yapmıyor. Office 2007 de görünüm sekmesinde sağdan ikinci ikonda pencerelerde geçiş yap diye bir seçenek var fakat çokta pratik değil

Sayfayı Paylaş