1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

XenForo - Özel mesajları silmek

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Farketmiş olmalısınız. Yeni sitemimiz XenForo'da direkt olarak özel mesaj silme olayı maalesef yok. Aynı zamanda özel mesaj limiti de bulunmuyor karşılıklı konuşma şeklinde olduğu için.

Not: Karşı tarafından konuşmaları silmiş olma ihtimaline karşı farklı bir günde yeni bir konşma başlatarak karşı tarafa ulaşmanız önemli...

Silmek için izlenmesi gereken yol şu şekilde:,

Konuşma alanında iken üst sağ köşesinde "Konuşmadan Ayrıl" diye bir link mevcut. Bu linke tıkladığınızda ilgili konuşmaya artık ulaşılamaz. Karşı taraf aynı konuşma alnından yazsa bile artık size yenibir konuşma başlatmadığı sürece ulaşamaz.

Aynı zamanda tüm konuşmalar için ([Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]) toplu olarakta bu işlemi yapabilirsiniz. Sol taraftan herhangi bir konuşma veya konuşmaları seçip seçip "Konuşmadan Ayrıl" linkine tıkladığınızda artık size ait bölümden o konuşma silindiği için karşı taraf her hangi bir şekilde bu konuma ile size ulaşamaz.

Hemen arkasından açılacak pencerede "Gelecek Mesajları Yoksay" seçin ve "Konuşmayı Terket" butonuna tıklayın.

Takıldığınız sorular olursa sorabilirsiniz.

Not: Eski sistemdeki özel mesajları silmeden taşıdık ancak buradaki sistem oldukça farklı. İsterseniz aynı yöntemle eski özel mesajları da topluca kaldırabilirsiniz.

Çağlayağmur ve TeBeSSüm bunu beğendi.
  2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    Zeyno da anlatmıştı bu ayrıntı olmuş...tsk.

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Kısa anlatım olarak [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] da yararlanabilirsiniz.

4. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL