Ya Sizce ?

iki ucu ateşli değnek...ikisi de zordur, ikisinin de tek çaresi zamandır.
En iyisi unutmak. Hem beklemiş olursun, hem unutmuş olursun. .p
uyu,uyandığında çok şey değişecektir....

Yorumlarınıza teşekkür ederim anladığım kadarıyla Zamana birakarak bekleyip o sürede içerisinde durumun son haline göre zamanla unutmak olduğunun kanıtına vardım @RUZG4R Keşke bunu bilme şansım olsaydı en azından %50 ne yapmam gerektiğini belirlerdim

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Unutabileceğini düşünüyorsan, böyle bir ihtimali aklına getirebiliyorsan çok kasma bence, er ya da geç unutursun. Ha çok seviyorum unutamam diyorsan yerine başka birini koymaya çalışırsın. Böyle şeyler bizim tercihimize bağlı gibi gelmiyor bana. Ya da ben gözümde çok büyütüyorum bilemedim :P

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Beklemek için bir umut varsa elbette beklenmeli , lakin tüm umut bitmişse unutmak olarak söyleyemem ama geçmişte bırakılmalı derim. (sevgi çok güçlü olduğunu farz ederek yorum yaptım. )

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Beklemek bence unutmaktan daha aci bir surec.. Unutmak her zaman daha kolay ve garanti yoldur.. Unutmaktan kastim yerine baskalarini alarak bir nevi onlari aldatarak degil.. Kendi içinde sindire sindire unutmak..

Sentinus

Tengri Biz Menen!..
Özel üye
Takım
BEŞİKTAŞ
Unutmak insan oğlunun yapısında yoktur bence. Bir koku, bir yer, bir ses. bir kelime bile hatırlatabilir size onu. Sadece alışırsın yokluğuna ve onu öyle kabul edersin. Ama sen dirhem dirhem eksilirsin. Her geçen gün bir ömür tüketirsin ve sonra "Anka" kuşu gibi yeniden doğarsın. Bu tarihin başından beri böyle olmuştur ve böyle de devam edecektir.