1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Yakalarsan seninim

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve Girayhan tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

 1. Girayhan

  Girayhan Uzman

  Katılım:
  12 Şubat 2007
  Mesajlar:
  936
  Beğenileri:
  6
  Ödül Puanları:
  630
  Banka:
  331 ÇTL
  Kilolarından şikayetci bir adam gazetede bir ilan görür

  İlanda “5 kilo zayıflama 100 dolar, 10 kilo 250 dolar” yazdığını okuduğunda kararını verir. Randevu alır ve belirtilen adrese gider.

  Ödemesini yapar, spor salonuna girer. Etrafa bir göz atar. Bakar ki tırmanma halatları, alçak sürünme alanları, engelli koşu parkurları… Hemen her şey var.

  Etrafı incelerken bir bakar ki afet gibi bir kadın kendine yaklaşıyor. Göğsünde, “Yakalarsan seninim” yazıyor.

  Adamın kalbi yerinden fırlayacak gibi. Harekete geçtiği anda kadın koşmaya başlar. Adam koştukça, kadın yakalanmamak için bir halatlardan tırmanır, bir engelli parkura girer.

  Kadın kaçar, adam kovalar. Adam, yakalayacağını sandığı sırada kadın bir şekilde uzaklaşmayı başarır.

  Koşturma sürerken, birden kadın ortadan kaybolur. Kendisine sürenin bittiği bildirilir. Tartılır, bakar ki tam 5 kilo vermiş.

  Bir meraktır alır adamı. “250 dolar verip 10 kilo kürüne girersem, bu kez daha fazla zaman verirler. Ben de kadını yakalarım” diye düşünür. Ödemesini yapar ve adamı içeriye buyur ederler.

  Adam, kadının nereden çıkacağını heyecanla bekler. Etrafına bakınırken bir bakar ki kendeni doğru dev bir goril geliyor. Üzerinde de, “Yakalarsam benimsin!” yazıyor.

  Adam neye uğradığını şaşırır. Yakalanmamak için koşmaya başlar. Arayı açtığını sandığında bakar ki gorilin nefesi ensesinde. Daha hızlı koşmaya başlar. Artık dili sarkmaya başlar adım atacak hali kalmaz, derken süre dolar. Goril ortadan kaybolur.

  Adam, neye uğradığının şaşkınlığını yaşarken, iki koltuğundan girenler adamı kantarın üzerine çıkarırlar. Tam 10 kilo verdiği anlaşılır.
   
Benzer Konular
 1. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  557
 2. BeReNN
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  527
 3. eCeL
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  535
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş