Magazin "Yakında Moda Olur"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1
Hülya Avşar; geçen yaz tatilde 'nanik' yaparken çekilmiş komik fotoğrafını telefonunun arka kapağına baskı yaptırdı!

Sanatçı, bu fikri kendisine Deniz isimli bir arkadaşının verdiğini söyleyip "Bu baskıyı çok esprili buldum. Belki yakında moda bile olur" dedi.

FOTOĞRAF NE ZAMAN ÇEKİLMİŞTİ?

Hülya Avşar geçtiğimiz yaz kardeşi Helin Avşar'la birlikte Bodrum'd tekne turuna çıkmıştı. Avşar kızı söz konusu pozu gazetecilere yakalayamadınız manasında yapmıştı.

Kardeşi Helin'le tekne turuna devam eden Hülya Avşar, denizden çıkarken görüntülenmemek için kaptandan bile yardım almıştı.

Kaptanın suya attığı şortu giyen Avşar, çıkışta habercilere nanik yaptı.

GAZETECİLERDEN KAÇMAYI BAŞARMIŞLARDI

Hülya Avşar, kardeşi Helin ve kızı Zehra Yunan adalarını gezdikten sonra Türkbükü açıklarına demirleyen teknede deniz ve güneşin tadını çıkarmıştı. Önceki gün habercilerle kovalamaca oynayan Avşar kızları tecrübeleri ile magazincileri atlatmayı başarmıştı.

BİRİ BOT İSTEDİ BİRİ ŞORT

Helin Avşar, sudan çıkışta tekne personelinden botu merdivenlere yanaştırmalarını isteyerek kendini gizlemeye çalıştı. Hülya Avşar'ın taktiği ise daha ilginçti. Teknenin arkasına doğru yüzüp kaptanın suya attığı deniz şortunu giyen oyuncu, sudan çıkışta elini burnuna götürerek habercilere nanik işareti yapmıştı.

 
Top