1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yakışıklı, zeki, kaslı, dindoş ve bekar erkek

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Çiçek Pasajı tarafından 8 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Çiçek Pasajı

Çiçek Pasajı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    evet efendim...

tarık akan, polat alemdar, tayyip erdoğan yakışıklılıkların birleşimi kadar yakışklı, einstein kadar zeki ve cem yılmaz, şahan gökbakar, kemal sunal kadar espritüel ve komik, fethullah gülen kadar dindar ve müzmin bir bekar erkektir.

gerçekten linkleri notfound yapan yüce allah'a binlerce kez şükretmesi gereklidir kendine böyle özellikleri nasip ettiği için. ben de şükrediyorum arkadaşlar 25 yaşındayım ve bekarım, uzun boyluyum, kaslıyım(adonis), zenginim hamdolsun allah gönderiyor, zekiyim çoğu kişiyi ayakta fofeynkliyorum, bekarım daha ahlaklı bir hatuna denk gelmedim şu kısa ömrümde.
    yani bayan arkadaşlar msn falan varsa atabilirsiniz. bakın ben bile yalnız kalabiliyorum, bunun üzerine konuşabiliriz.

bayanlar siz gerçekten bir serserinin peşinden giderek kendinizi tüm kalbinizle teslim etmişsiniz hemde hiç haketmeyen bir şerefsize. sizin gibi çok güzel yazılar yazan, gerçekten dürüst, samimi, içten ve zeki kızlar inanın bunları haketmiyor. bu masumiyet ve güzelliğinizi üzülerek geçiremezsiniz buna izin vermem!
    haketmeyen insanların peşinden gitmeyin yaaaa.

Uzman Dindariyatrist
    M.Çiçek Pasajı
    ( ilkokulda matematik öğretmenimin de adı da çiçek pasajıydı da)

2. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Pardon bir şey soracağım ..Abazamısın..Bu tarz konuşmalar daha çok o tür kişilerde hanımları etkilemek için kullanılan konuşmalarda:D

Forumdaki hanımlardan özür diliyorum ..

3. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    İyi yoldasın aynen devam..
    Bir sürü hayır duası aldın..:)

4. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    ben sorumun cevabını aldım :D

5. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bence Ahlaklı bi hatuna denk gelememenizin nedenini kendinizde aramanız daha yararlı olacaktır :)
    Belkide onlar aradıklarını sizde bulamadığından denk düşmemişsinizdir :D

Sayfayı Paylaş