Yalan Dünya Setinde Huzursuzluk İddiası!

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,647
Beğeniler
3,763
Şehir
Ankara
#1


Yalan Dünya'nın senaristi Gülse Birsel’le D Yapım arasındaki kriz yüzünden çekimlere birkaç gün ara verildiği iddia edildi. Uzun görüşmelerin ardından yapımcı sonunda yapımcı firmayla uzlaşma sağlansa da setteki huzursuzluğun devam ettiği de iddialar arasında…

Habertürk’ün haberinde yer alan, Kanal D’nin sevilen dizisinin setinden sızan bilgilere göre senarist Gülse Birsel’in, D Yapım’la ters düşmesi yüzünden çıkan kriz kanal yönetimini ve set çalışanlarını zora soktu. Bazı konularda yapımcıyla anlaşamayan ve tartışma yaşayan Birsel, kanal yönetimine yapımcıyı şikayet edince olanlar oldu.

Bunu duyan yapımcı da soluğu Kanal D’de aldı ve hakaretler yağdırarak Birsel’i şikayet etti. Tartışmanın büyümesinin ardından Birsel, seti durdurdu ve çalışanlara birkaç gün izin verdi. Kriz, kanalla sözleşmeyi fesh etmeye ve diziyi bitirme noktasına kadar geldi. Ancak yönetim, bir orta yol bulup çekimlerin tekrar başlaması konusunda Birsel’i ikna etti.

İki bölüm stoklu giden ekip, önceki gün tekrar “Motor” dedi ve çekimlere kaldıkları yerden devam etti. Set çalışanlarının ve oyuncuların huzursuz oldukları ve her an her şeye hazırlıklı şekilde çalıştıkları öne sürülüyor.
 

Benzer konular

Top