1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yalnizligima sarilip agliyorum...

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve yaren* tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..][/COLOR]
    yalnızlığıma sarılıp ağlıyorum...
    Cifte vatandaşlar vardır hani..Onlar gibi cifte kişiliğe sahibim bende..Sabahtan aksama dek mutlu gözüken, sen yokmuşsun gibi davranmak zorunda kalan ama her anımda seninle nefes alan ben..

Gecelerim daha hür!
    Üzerimde günün yorgunluğu olduğu halde sadece seninle oluyorum..
    Kimseyle paylaşmak zorunda kalmıyorum senli düşüncelerimi, hayallerimi..
    Bu yüzdendir ki, hiç bitmesin istiyorum senli gecelerim..
    Çünkü ben ancak bu saatlerde yaşıyorum ve bu saatlerde ben olabiliyorum, yüzümdeki maskeyi indirebiliyorum...
    Su sıralar sadece sensizlik payıma düsen..Her şeyimi sensiz yaşıyorum!
    Eksiğim anlayacağın...Bir yarim sende kaldı, sensiz yasamak istemiyor sanki...
    Böyle değildim eskiden, oturmazdım hiç gece yarılarına kadar, düşünmezdim derin derin ve dalmazdı gözlerim hiç uzaklara..Hiç kimseye ihtiyacım olmayacak benim diye düşünürdüm hep; Yine yanılmışım! Aşk yok derkende Yanılmıştım....Kör kütük aşık olunca anladım!!!
    Saat yine 00.00 !!!
    Bu sıralar gözüm çok takılır oldu saatlere...Bekliyorum..
    Belki ararsın, belki sorarsın diye ama nafile..Ben beklemeleri sen ise susmaları oynuyorsun...
    Alışıyor insan merak etme..Yalnızlığı da sevebiliyor, başka şansı olmadığını görünce yürek her şeye alışıyor sen aldırma...Bir yerlerde yaşadığını bilmekte yetiyor o zaman, bununlada mutlu olmayı öğreniyor insan...
    Arada bir de olsa aklına geliyorumdur belki diye avutuyorum kendimi kimi zaman...Kim bilir belki sende özlüyorsundur, pişmansındır..Duydum ki resimlerim çekmecende duruyormuş hala..Çıkarıp bakıyormusun bazen...Ben her gece seninkilere bakıp dalıyorum uykuya ama neye yarar ayrılık sevdi bizi, içim hüzün denizi diyordu bir şarkı hani.. Hatırlayamadım simdi hangisi, yada kimin söylediğini..Önemi yok zaten..

Gecelerim, gündüzlerim sensiz. Anılarla yaşıyorum, resimlerinle, yazdıklarınla avutmaya çalışıyorum içimdeki ağlayan kimliğimi!
    Kimlikten bahsetmişken, senden sonra kimliğimi de kaybettim!!!
    Kimim, yasama sebebim ne, inan ki bilmiyorum..Sadece düşünüyorum...
    Geçmişe dalıp dalıp gidiyorum ve gelecekten aşka dair, hayata dair hiçbir şey beklemiyorum..
    Sadece yalnızlığıma sarılıp ağlıyorum...

Sayfayı Paylaş