1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

“Yapabilseydim, yapardım” demeyin, “Yapabilirsem, yaparım” deyin

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    “Yapabilseydim, yapardım” demeyin, “Yapabilirsem, yaparım” deyin

Bir yere varmanın ilk adımı, bulunduğunuz yerde kalmamaya karar vermektir. Bulunduğunuz çevrenin sizi etkilediğini unutmayın. Bu nedenle sizi amacınıza ulaştırabilecek çevreyi seçerken özenli davranın.

Yaşamınızla çevreniz arasındaki ilişki dengesini dikkatle değerlendirin. Çevrenizdeki şeyler gelişmenize yardımcı mı oluyorlar, yoksa sizi olduğunuz yerde mi tutuyorlar? Çevrenizin tutsağı değilsiniz.

Bulunduğunuz yerden hoşlanmıyorsanız, bu durumunuzu değiştirmek elinizdedir. Çünkü siz bir ağaç değilsiniz. “Yapabilseydim, yapardım” demeyin, “Yapabilirsem, yaparım” deyin. Eğer siz sevdiğiniz bir şeyin parçası olursanız, o sevdiğiniz şey de sizin bir parçanız olur.

Sayfayı Paylaş