Yaprak Dökümü Devam Edecekmiş...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,995
Takım
GALATASARAY
#1
Yaprak Dökümü'nün ekranda fırtınalar kopardığı ilk yayın yılının sonlarıydı. Dizinin yapımcı şirketi Ay Yapım'dan Mithat Topaç'la konuştum. "Bitiriyoruz Memet, diziyi bu sezon sona erdiriyoruz" dedi. Yaprak Dökümü, o zamanlar da reytinglerde birinciydi. Seyirciyle-sizlerle, köşemden çeşitli anketler yapıyor, nabızlarını(zı) yokluyordum. Yaprak Dökümü'nün fanatik-kemik bir izleyici kitlesi olduğunu, en çok da o anketlerden anlıyordum. "Yapmayın" dedim; "Bitirmeyin bu kadar iyi giden bir işi. Devam edin…"

Düşündüler taşındılar, bir sezon daha uzatma kararı aldılar. Çok da iyi yaptılar. Bir ekran fenomenine, bir yıl daha ekranda kalma şansı tanıdılar. Yaprak Dökümü, ekran macerasında, şu sıralarda üçüncü yılını tamamlıyor. Son günlerde, televizyonla ilgili her köşede yine Yaprak Dökümü'nün finaliyle ilgili tartışmalar-haberler var. Kısa bir süre öncesine kadar, ben de bu sezonun sonunda diziyi noktalayacaklarını sanıyordum. Ay Yapım'dan gelen bir telefonla, durumun böyle olmadığını anladım.

Evet efendim, Yaprak Dökümü, önümüzdeki sezonda yine ekranda olmaya devam edecek. Yani hayranları, bir sezon daha Yaprak Dökümü'nü izleyebilecek. Haberin heyecanıyla hemen sizlerle paylaşayım dedim. Bizim Ekran'ın takipçileri bilirler; ben de fanatik bir Yaprak Dökümü seyircisiyim.

Kaynak: Memet Güler / GAZETE HABERTÜRK
 

Benzer konular

Top