1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yardım bekliyorum..

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve aaaaaaaaaab tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. aaaaaaaaaab

aaaaaaaaaab Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Lütfen yardım edin. Ben şimdi birine aşığım ve o kişi bunu biliyor( konuyla ilgisi yok ). Onun en iyi erkek arkadaşı benim tipimle dalga geçip duruyor (yaklaşık 1-2 senedir) ve kendisi çok yakışıklı. Son günlerde onu sevdiğimi öğrendi bu kişi. Zaten 3-4 arkadaşım var. Sınıftakiler beni sevmiyordu ama benimle artık bazıları konuşuyor. Neyse Bu kişi benimle neden dalga geçiyor?

Not: Ben çok zekiyim ve o kişi sbs den falan 300 bile alamıyor.. Alakası varmı bununla?

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Biraz içine kapanık yanın var sanırım. Rahat olmak sorunu çözecek kanımca ama nasıl başarabilirsin bilemem, demek ki arkadaşın daha rahat ve anlaşılan o ki üstünlük kurmuş, bunu da kabullenmişsin. Hiç kusura bakma ama maça 1-0 yenik başlamışsın psikolojik olarak, radikal bir değişim olmazsa zor. Kız arkadaşın da neden bu şekilde davranmasına izin verir ki o da ayrı bir muamma.

3. aaaaaaaaaab

aaaaaaaaaab Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Peki zeki olmamı kıskanıyor olabilirmi? Bunun haricinde benim çok dalga geçilcek bi hastalığım var ondanda dalga geçiyor .

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Herkesin eksikliklerini kapatmak için farklı yolları vardır. Hatta tanıdığım bir öğrenci, çalışkan diye ders çalışıldığı için ders çalışmayı bırakmış, ailesi de okulunu değiştirmek zorunda kalmıştı. Biraz rahat olmalı ve ne oluyoruz derdin ne diye aleni şekilde herkesin içinde sormalısın bence.

Bir de nickin çok gelip geçici aleni alınmış. Anlamsız nick kullanan arkadaşlara pek yardımcı da olmuyoruz ama konu ilginç geldi.

5. aaaaaaaaaab

aaaaaaaaaab Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Ben sadec bu konu için açtım

6. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    arkadaş çevresinin en yaygın olduğu yer okuldur ama 3-5 arkadas bi hayli düşük bir rakam neden bu kadar çok arkadaş seçicisin bence sen arkadaslarında sorun aramadan önce kendinde aramalısın senin sorunun duvarların çok sağlam olması insanlar tanımadıkları insanlar ile ön yargılı olurlar o seninle dalga geçen muhtemelen senin arkadasın değildir ve onu duvarlarının dısında tuttuğun için seni sadece dış görünüşün kadar tanıyor ve ön yargılı şımarık bir tavır sergiliyordur. ama duvarlarında açık kapılar bırakarak kendini 1 adım yakınlaştırırsan koca bir okuldan daha çok arkadaslarla günün birinde ayrılmış olursun ki bu ileride hatıraların için gerekli olacak okul hatıraları bir ömür unutulmaz o yüzden şimdiden insanlardan bu kadar uzak durma kaçma derim onun ne sebeple seninle dalga geçtiğinin bir önemi yok çok takılma ama senin ne sebeple kalın kale duvarları ördüğünün sebebini bir düşün derim

7. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Hepsinden önce dürüstlüğünü sevdim. Bazıları olsaydı konu hakkında yardım almak için ben hep buradayım gibisinden yalanlara başvurabilirdi.

Senin ile dalga geçiyorsa eğer seni çekemediğin içindir. Sen onlara inat yüzünde ki gülüşünü, samimiyetliğini ve insanlığını kaybetme. Ki sanırım ortaöğretim öğrencisisin. Hayatında uzun zamanlar olucak, seni çekemeyenler, senin kuyunu kazmaya çalışanlar vb. vb. Bunlara alışacaksın.

Senin ile dalga geçenler bir kulağından girip bir kulağından çıksın. Diğer bir söyleyiş ile rahat olmalısın. Hayatı bedavadan olduğu gibi yaşamalısın.

8. abinserkan
    Düşünceli

abinserkan Katılımcı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    830
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun luyum ben gardaş :)
    Banka: