1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yardım Edin Ne Olacak Benim Bu Halim

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve YounG_MaN tarafından 29 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu gece inanırmısınız hiç uyumadım akşamdan beri 2 film ayrıca kurtlar vadisi aklıma geldi 18 bölüm seyrettim hala uykum yok ne olacak benim bu halim lanet olsun içimdeki film dizi sevgisine

Önerilere açığım arakdaşlar psikolağa gidip para vermektense cerezbankan nakit çalışırım elimde olduğu kadarıyla idare edin lütfen yardım pls.

2. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    nasıl becerdın ? Bende oyle olacagım fılm cok zaman yok

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bende uykum yok derim ama yatınca uykun geliyor
    Etkili olur belki, birde uykunu kaçıracak birşey düşünmemeye çalış :)

cebur abi uykusuzluk hiç iyi değil düşünme bence, doktorlar bas bas bağırıyor, uykusuzluk insanı psikolojik olarak bile etkiliyor diye.

4. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ya benim artık ruhuma işlemiş durumda film izlemeden duramıyorum yemek bile aklıma gelmezken film ve sigara herşeyin ilacı gibi gözüküyor ki bu durumda bölüm başı bir dal içtiğimi düşünürsek part sayısının artması artı mola verdiğim süreler cay demlediğim dakika derken ben ölüyorum elvada arkadaşlar ben efsaniyimi seyredenler varmı aranızda bende efsane olacağım

5. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Merhaba...
    Hepimizin belli zamanlarda oluşan eyilimleri var.Önemli olan bu eyilimlerle yaşamımızı birkaç şeye bağımlı hale getirmemek.Çünkü sosyal bir yaşam içindeyiz ihtiyaçlarımız ve bizlerden beklentileri olan yakınlarımız var.
    Televizyon ve bilgisayar dünyası bizi sosyalleşmekten çıkardı.Şunu bilmeliyizki hayat o seyrettiğimiz filmler değil ve sanal dünyada internet açıkken var,İnterneti kapatınca yanlızssın tek başınasın.İnsanın ruhsal yaşamını dolduran ailesidir sosyalliğidir.Kalabalık olması gerekmiyor üç beş kişi olması yeterli, yeterki sohbet olsun paylaşım olsun.

Son sözüm ...
    Mezarı bile mezarın yanına kazıyorlar ki içine konulan meftanın birbirine şefaati dokunsun .Herşey güzel ama sınırlı ve yaşamımızı olumlu etkilerse güzel.
    Sevgiyle.

Suskun​

YounG_MaN bunu beğendi.
  6. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    suskun bu yorumun üzerine sustum suskunluğumu bozuyorum teşekkürler yorumun için

Sayfayı Paylaş