Yarı insan yarı keçi

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,490
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1
Buna benzer bir yaratığı ancak Yunan mitolojisinde veya efsanelerde görebileceğinizi zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Zimbabve'deki Lower Gweru'da yarı insan yarı keçi görünümlü olarak dünyaya gelen bu canlıyı köylüler gözleriyle gördü. İnsan ve keçi karışımı bu yaratık görenleri şaşkına çevirdi.
Bild gazetesinin haberine göre, doğduktan sadece birkaç saat sonra ölen keçinin uzun bir kafası ve insana benzeyen bir yüzü; keçiye benzeyen ayakları ve kuyruğu var.

Köyün yerlilerini adeta şaşkına çeviren bu canlı, köydeki köpekleri bile korkuttu. Yeni doğan hayvanı gören köpekler, hayvanla göz göze gelince ürküp kaçtılar. Zimbabve halkı arasında hayvanın şeytanın bir izi olabileceği düşüncesi yayıldı. Bu olayın mucizevi bir durum olduğuna inanan keçinin sahibi doğum sonrasında polise haber verdi.

15 keçisi olduğunu söyleyen garip görünümlü hayvanın sahibi, sürüdeki birçok keçiyi de bu hayvanın doğurduğunu ifade etti.

'Zimbabwe Guardian' gazetesinde yer alan bir haberde, hayvanın insanla keçinin çiftleşmesinden meydana gelebileceği iddia edildi. Köy yöneticisi Jason Machaya, gazeteye verdiği demeçte durumdan bir yetişkini sorumlu tuttuğunu ve bu olayın yüz kızartıcı bir durum olay olduğunu belirtti.

Keçiye tecavüz eden kişinin bir an önce bulunacağını belirten Machaya, böyle bir şeyi sadece şeytanın yönlendirdiği kişilerin yapabileceğini söyledi.
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#2
idda deil kesin öyledir daha önce insan baslı inek de görülmüştü buna çözüm olarak eşeğe tecavüze önce 60 tl para cezası daha sonra ise 1 yıla kadar hapis cezası karar alınmıstı Türkiye de bunun köpek eşek at inek hatta tavuk gibi haberleri yok değil her şeyide şeytana atmamak lazım bir arsız ahlaksız insanlığının kıymetini bilmeyen gidipte hayvancığa tecavüs edip iffetiyle oynuyor ondan bebeler yapıyorsa şeytanın ne sucu var
 

Safir

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Mys 2008
Mesajlar
4,712
Beğeniler
270
#3
Öyle insan-keçi birleşmesinden böyle görünen bir canlının çıkması imkansız. Kirlenen dünyanın doğal görünmeyen doğal sonucu olabilir ancak.
 
Top