Yarisfest yeniden başlıyor

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,490
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1

Toyota’nın sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yarisfest kapsamında yapılacak ikinci Yarisfest Müzik Yarışması’na katılım sağlayan üniversiteli gençler yeteneklerini gösterme fırsatı yakalayacaklar. Müzikle ilgilenen, kendini müzikle ifade eden ve daha önce aradığı fırsatı şu ana kadar bulamayan gruplar, en iyi şarkılarını YARISfest - niversitelilere zel Fest adresine yükleyerek yarışmaya katılma hakkı elde edecek. Şarkı yüklemek için son günün 20 Kasım 2009 olarak belirlendiği bol ödüllü bu yarışmada hem dereceye girenler hem de oy verenler kazanmanın keyfine varacak.

Bu yıl da adayları heyecanlı bir maratonun beklediği Yarisfest Müzik Yarışması’nda, gruplar YARISfest - niversitelilere zel Fest adresi üzerinden kendi oluşturdukları profilleriyle Yarisfest websitesi üyelerinin dikkatini çekmeye ve oylarını toplamaya çalışacak. Binlerce hatta onbinlerce kişiye ulaşma şansı elde eden adaylar arasından ilk 20’ye kalanlar sürpriz isimlerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.

21 Aralık 2009’da hayaller gerçek olacak

21 Aralık’ta kazananın açıklanacağı yarışmada birinci olan grup 2 bin CD’lik bir single çıkartma şansı elde edecek. Grup üyeleri ayrıca i-pod Touch kazanacak. İkinci olan grup üyeleri de i-pod Nano kazanırken üçüncü olan grup üyeleri ise i-pod Shuffle ile ödüllendirilecek.

Oy ver, Toyota Yaris kazanma fırsatı yakala

Beğendiği gruplara oy veren www.yarisfest.comüyeleri arasından yapılacak çekilişte de bir kişi 2010 model 1.0lt. Toyota Yaris kazanma fırsatı elde ederken, 10 kişi de Teknosa’dan 250 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak.
 
Top