1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yasak olan videoları sitemde yayınlayamıyorum

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve mehmet8083 tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. mehmet8083

mehmet8083 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    shufuniden siteme embed kodu ile video aldım.
    ben sitemde görebiliyorum....
    fakat diğer ziyaretçilerin proxy leri olmadığından göremiyor
    hepsinin sitemde bütün videoları izlemesi için ne yapmalıyım

2. mehmet8083

mehmet8083 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Yasak olan sitelerden aldığım embed kodlarını siteme ekledim.fakat ben videoları görebiliyorum..ziyaretçilerim göremiyor...

Ziyaretçileride uğraştırmadan benim sitemde bu embed kodalrı üzerinde bir oynama yapılarak gelen ziyaretçilerime videolarımı nasıl sunarım....
    Benim bilgisayarım yasak sitelere girişlere açık..fakat siteye gelen ziyaretçilerin %90 ının kapalı..böyle olunca izleyemiyorlar..

Acil çözüm lütfen

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.906 ÇTL
    Hocam DNS ayalarını herkesin değiştirmesini veya alternatif yasak aşan programları herkese kurduramazsın. O yüzden yasak olan sitelerdeki videoları (örn: YouTube) kullanmamanızı öneririm. Bunlar size yararsan fazla zarar getirir. Gösterseniz bile 2. bir proxi serveri kullanmanız lazım ki bu da yorar sitenizi tabii ziyaretçilerinizi de.

Alternatif video sitelerinde % 95'ini mutlaka bulursunuz aradığınız videoları.

4. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    İlk öncelikle sormak istedigim bişey var siteniz free sitemi yok sa paraylamı aldınız hostingi?

Sayfayı Paylaş