1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yaşasın 19 Bölüm Sonra bitiyor.

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    BİNBİR GECE BİTMİYOR!
    Ekonomik kriz nedeniyle bir çok dizinin yayından kalkması ve bir kısmının da kalkacağı tartışmaları sürerken, Binbir Gece dizisinin oyuncusu Tardu Flordun, dizinin bitmeyeceğini söyledi.

Son iki sezondur 'Binbir Gece' dizisinde 'Kerem'i oynayan Tardu Flordun, bir süredir gündeme gelen ekonomik kriz nedeniyle dizinin biteceği haberlerini doğrulamadı.

Milliyet/Televizyon'un haberine göre, Tardu Flordun "Dizimizin şimdi biteceği söylentileri doğru değil. 19 bölüm sonra bitireceğiz" diye konuştu.

Bu arada Tardu Flordun, Binbir Gece'de canlandırdığı Kerem'inkine benzer bir olayı kendi hayatında da yaşadığını anlattı. Star TV'deki Mega Magazin progr¤¤¤¤¤ konuşan Flordun, "17 yaşındaydım. Başıma buyruk ve serseri bir hayatım vardı. Bir gün kapıyı çarpıp evi terk ettim. Ölmeden öcesine kadar babamla küs kalma durumumuz vardı. Onu kaybedeli 12 yıl oldu. Tabii dizideki babamla olan sahnelerde kendi babamı hatırlıyorum. Keşke diyorum, yaşamış olsaydı. İşte o duyguyla çekiyorum o sahneleri" dedi.

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Bu dizi o kadar midemi bulanduruyoduki anlatamam.Reklamlarına bile tahmmül edemiyorum.Zaten çok gereksiz bir diziydi.

Sayfayı Paylaş