Yaşlanmayan Kadınların Sırları

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


Pırıl pırıl bir deriye sahiptirler ve gözlerinin köşelerinde bile kırışıklıkları yoktur. Genellikle bu kadınları gülümserken görürüz.

Onlara gençlik sırrını sorsaydık ne yanıt verirlerdi? Öncelikle çoğunun benzer yanıtlar veriyor. Yıllardır kadınların gençliği ve güzelliği ile ilgilenen bir medikal estetik hekimi olarak yaşlanmayan kadınların sırlarını not ettim.

- Çok iyi uyurlar. Uyku fiziksel rahatlama dışında insanı yeniler, vücüt hücreleri uyku anında tamir olur.

- Taze havadan yararlanırlar. Eğer bütün gün ofiste geçen bir işleri varsa eve yürüyerek gitmeyi tercih ederler. Kapalı pancurlar ve pencerelerden hoşlanmazlar. Hafta sonu temiz havada uzun yürüyüş yaparlar.

- Her gün banyo yaparlar. Cilt canlı bir organizma olduğu için gözenekler açık olmalıdır. Yaşlanmayan kadınlar banyonun bu yararını bilir. Bedende biriken toksinleri atmak ve ölü derileri arındırmak için sık sık banyo yaparlar.

- Vitaminleri bilinçli ve doğal yoldan tüketirler. Sebze ve meyvelerden seradan tercih etmezler. Her besinden mevsiminde yararlanırlar.

- Eğer bir meyveden mevsim dışı yararlanacaklarsa kurutulmuşunu tercih ederler. Kurutulmuş meyve, kayısı ve kuru üzüm kompostosunu öğle ve akşam yemeklerinde mutlaka bulundururlar.

- Sabahları kahvaltıdan önce yulaf ezmesini sütle karıştırarak içerler. Gün içinde kuşburnu ve yeşil çay gibi içecekleri kesinlikle ihmal etmezler.

- Domates, salatalık ve yoğurt gibi besinleri hergün tüketirler.

- Egzersizi ihmal etmezler. Evlerinde mutlaka bir egzersiz aleti bulunur.

- "Mucize ürün"leri sıkı takip ederler. Yaban mersini, brokoli, yulaf ezmesi, soya fasülyesi, somon, ıspanak, siyah üzüm ve ceviz gibi besinleri sık sık tüketirler.

- İçsel olarak huzurludurlar. Gençlik korumanın olumsuz duyguları barındırmamaktan geçtiğini bilirler.

- Su içmeye çok önem verirler. Cildin epidermis tabakası içinde protein lifleri bulunur. Bedene yeterli su girerse, bunlar artar. Çok su içmeleri sayesinde pürüzsüz cilde sahiptirler. Yaşamsal enerji olan suyun vücuda oksijen sağladığını bilirler.

- Gülmeyi severler. Neşeli halleri ile tanınırlar. Kıskanç değildirler.

- Yaşlanmayan kadınların bağırsakları saat gibi çalışır.

Unutmayın çirkin kadın yoktur, kendine bakmayan kadın vardır.

 

Benzer konular

Top