Yatakta aşk stillerinizi senkronize edin!

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,740
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#1
Yatakta aşk stillerinizi senkronize edin!Cinsel yaşamda mutluluğu yakalamak için anahtar kelimemiz uyum. Her ne kadar iyi anlaşsanız da yatakta uyumsuzluk olması ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Oysa kendi seks stillerinizi ritmik bir şekilde birbirinize uydurarak zevkin doruklarına ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı yazımızda…

Belkii anda muhteşem bir seks hayatınız var ama ya biz size seks hayatınızı daha da ateşli hale getirecek ipuçları verirsek? “Yatak odasında herkesin farklı bir tarzı vardır” diyor “How to Give Her Absolute Pleasure-Ona Nasıl Zevkli Anlar Yaşatırsınız?” adlı kitabında yazar Lou Paget. Belki siz yavaş hareket ediyorsunuz ama o çok hızlı. Ya da o okşanmak isterken, sizin farklı istekleriniz oluyor. “Farklı isteklerinizi birbirinizi tamamlar şekilde ayarlarsanız, müthiş bir uyum sağlayabilirsiniz” diyor Paget. Uyum içinde yaşanan cinsellik, Richter ölçeğinin bile ölçemeyeceği derecede depremler yaratabilir. Eğer cinsel hayatınızı daha uyumlu ve heyecanlı hale getirmek istiyorsanız önerilerimizi dinleyin.

UYUM SÜRECİ 1:

TATLI VE YAVAŞ&CESUR VE HIZLI

TATLI VE YAVAŞ: Siz yavaş yavaş okşanmaktan ve uzun süren aşk dolu dakikalardan hoşlanıyorsunuz. Vahşi erkeğinizse yatağa girdikten bir dakika sonra tutku ile dolup taşıyor. Sonuç; o hızlı ve ateşli bir sonuca ulaşmaya çalışırken siz daha yolun başında oluyorsunuz. “Hedefiniz mümkün olduğunca ön sevişmeyi uzatmak olmalı. Böylece siz zaman kazanırken o da biraz olsun kendini rahatlatmış olur” diyor Joan Elizabath Lloyd, “52 Saturday Nights-52 Cumartesi Gecesi” adlı kitabın yazarı.

Size bir ipucu: Yatağa tamamen giyinik girin. Kıyafetlerinizi bol düğmeli, çıkarılması teferruatlı olanlardan seçin. O, teninize ulaşmaya çalışırken siz de bu zevkli anlardan yararlanabilirsiniz. Süreyi uzatmak için ona bu konuda ne kadar yetenekli olduğundan bahsedebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi nasıl hissettiğinizi ona anlatmanız da hoşuna gidecektir. “Dokunuşlarından aldığınız zevkin size ne kadar iyi geldiğini bilirse daha fazlasını göstermek için elinden geleni yapacaktır” diyor Lloyd. Belirli cümleler kullanmanız gerekebilir, örneğin; “Bu bölgeyi yavaş yavaş okşaman çok hoşuma gidiyor. İnanılmaz yumuşak ellerin var” gibi. Ara sıra ona uymak isterseniz de yapabileceğiniz birkaç şey var. Erotik hikayeler okuyup seks filmleri izleyebilirsiniz. Ya da okurumuz N. gibi yapabilirsiniz. Bakın nasıl anlatıyor: “Bazen eve erken gelip, buharlı bir banyo yaparım. Sonrasında da detaylı bir seks fantezisi yazarım. Erkek arkadaşım kapıdan girdiğine o kadar tutku dolmuş olurum ki onunla yakınlaşmak için can atarım.” Siz de kendi yönteminizi belirleyebilirsiniz.

CESUR VE HIZLI: Onun şefkatli tarzını seviyorsunuz ama biraz daha atak ve hızlı olsa hiç fena olmaz diye düşünüyorsunuz. Ağır davranmasının sebebi, bunun sizin hoşunuza gittiğini sanması olabilir. Ona daha hızlı olmasını istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu, onun daha şehvetli olmasını sağlamak için yeterli olabilir. Şu cesur davranıştan örnek alabilirsiniz: “Bir partide sevgilimin yanına gidip, kulağına onunla hemen beraber olmak istediğimi söyledim. Arkadaşlarla vedalaşıp eve gitmemiz yarım saat sürdü. Sevgilim bu süre içinde çoktan baştan çıkmış ve saldırıya hazır hale gelmişti.”
Üşengeç erkeğinizi striptiz yaparak da baştan çıkarabilirsiniz. Yavaş hareket eden bir erkeği hor görmemek gerekir. Bir kez de onun istediği tarzı deneyin. Yeni şeyler de öğrenebilirsiniz.

UYUM SÜRECİ 2:

GELENEKSEL&YENİLİKLERE AÇIK

GELENEKSEL: Geleneksel, alışılmış pozisyonlar sizi hep tatmin ediyor ama o şeytani, farklı pozisyonlar için yalvarıyor. Ona uyum sağlayabilmek için illa kelepçe falan takmak zorunda değilsiniz. Onun fantezisinin içinde yer alabilmek için standart halinizden biraz farklı olarak cesur davranmanız yeterli olacaktır. Utangaçlar için bir ipucu: O sizden bir şey istemeden siz hazırlıklı olun. Örneğin, onu seksi ve belki de biraz fetiş iç çamaşırlarıyla karşılayarak şaşırtabilirsiniz. Erkekler sizi soymaya bayılırlar. Özellikle siyah ve kırmızı renk iç çamaşırları favorileridir. Tabularınızı yıkmayı başarabilirseniz, ona yapacağınız seksi konuşmalarla da başını döndürebilirsiniz. Seksi sözler ve sesler sevgilinizin geceye hazır hale gelmesinde etkili bir rol oynar.

YENİLİKLERE AÇIK: Misyoner pozisyonu onu her zaman daha fazla tatmin ediyor. Ama siz artık farklı şeyler yapmak istiyorsunuz. Onun yatak odası sınırlarını aşmadan isteklerinizi nasıl ifade edebilirsiniz?
Ona, bir yerde okuduğunuz bir yazıyı gönderebilirsiniz. Mesajınızı alıp almadığını o geceki davranışlarından anlayabilirsiniz.
 

Benzer konular

Top